osmanali kullanıcısının son içeriği

1. O

Mod - Mi Band 4 Türkçe (Stabil) v65

Üstat merhaba eline emeğine sağlık. Bir sorun yaşıyorum. Yeni ve eski versiyon linklerini denedim. “Bir şeyler eksik görünüyor” diyor. Yardımcı olabilir misin.
  2. O

Yardım GM discovery Miui Stabil rom

Merhaba arkadaşlar discovery 1 (16 gb) modeli için en stabil miui rom hangisi bilen veya link paylaşabilecek olan varmı? Kurulum rehberi ile paylaşabilirsiniz çok sevinirim. Şimdiden yardımcı olan olmaya çalışan herkese teşekkürler
  3. O

Alış Alış - Mi4 flip cover kılıf

arkadaş elinde mi4 için orjinal flip cover siyah kılıf olan varmı veya nerede bulurum.
  4. O

Yardım Kilit Ekranı Duvar Kağıdı Döngüsü

Bu sorunu tek yaşayan benim galiba :^)
  5. O

Yardım Güncelleme nasıl yapılıyor.

Hocam aşağıdaki linkten başlarsanız çoğu sorunuza cevap bulabilirsiniz. https://forum.miuiturkiye.net/konu/sikca-sorulan-sorular.2630/
  6. O

Yardım Kilit Ekranı Duvar Kağıdı Döngüsü

Merhaba arkadaşlar kilit ekranı duvar kağıdı döngüsünü nasıl kapatabilirim temalar duvar kağıdı seçeneğinden tek bir duvar kağıdı seçmeme rağmen mobil veya wifi bağlantısından bir süre sonra kilit ekranı duvar kağıdı otomatik olarak değişmeye başlıyor. :@:(
  7. O

Yardım dokunmatik ekran

Herkese Merhaba arkadaşlar Mi 4 cihazım için SİYAH dokunmatik ekran arıyorum yardımcı olabilecek olan veya elinde olan var mı?
  8. O

Madalya MIUI 2016 Forum Yarışması

buda benden hocam
  9. O

İnceleme Flyme Os rom İncelemesi

hocam bana göre güncel sorunları gprs çoğu zaman sapıtıyor veya geç buluyor hava durumu türkiye veya herhangi bir ili bulmuyor. kamera da filtreler çalışmıyor full hd veya 4k seçeneği yok (ağır çekim de yok) led rengi ayarlanmıyor hoparlör ve ahize sesi düşük ayrıca şuan için antutu testinde...
  10. O

Rehber DEV KONU Ayni cihazda birden falza rom calistirma-yukleme

Teşekkürler hocam hemen hemen herkesin meral ettiği denemek istediği bi proje hazırlayan düzenleyen paylaşan herkesin eline sağlık. En kısa zamanda deneyeceğim
  11. O

Yardım Sim karttaki tel onları göremiyorum

Hocam ayarlar, sayfanın altına doğru in, sistem uygulamaları, kişiler, içe dışa aktar seçeneğinden sim kişilerini telefona aktar işlem tamamdır ;)
  12. O

Mod Gelişmiş Güç Seçenekleri [Marshmallow]

Teşekkürler hocam elinize sağlık
  13. O

Yardım Uygulama kaydırma, taşıma veya silme

Cevap için teşekkür ederim eskiyapar hocam söylediğiniz ayarı kapalı yapınca sorun çözüldü haha--
  14. O

Yardım Uygulama kaydırma, taşıma veya silme

Merhabalar arkadaşlar son bir haftadır ana ekrandaki uygulamaları silemiyor taşıyamıyor veya kaldıramıyorum. Uygulamaların üzerine basılı tuttuğumda hiçbirşey olmuyor. Not: Dokunmatikte sıkıntı yok. Cihazı formatlamak istemiyorum. Şu tek kalan uygulamayı iki sayfadan birine taşımak istiyorum...
  15. O

Yardım Güncelleme başarısız

Hocam cihaz rotsuz recovery stock fakat geçici recovery ile klavye ve saat modu flashlı idi yine de kabul etmedi. Bu hafta hiçbir mod kullanmadım birde böyle deneyeceğim bakalım ne olacak
Üst Alt