Rehber DEV KONU Ayni cihazda birden falza rom calistirma-yukleme

batuhancann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batuhan
Cihazım
S4
Konular
11
Arkadaslar bugun sizlere ayni cihaza birden fazla rom kurma ve calistirmayi gostericem konuyu xda da buldum sizlerle paylasmak istedim alintidir. @chenxiaolong

Oncelikle cihaziniz S4 (modeli farketmez) modeli icin hepsinde calisiyor ve bazi ayri cihazlar da da calisiyor listesine burdan ulasabilirsiniz.

Not: Egerki Tw rom kuracaksaniz bunu 1.olarak Yani (primary) e kurun.(tavsiye)

Simdi Anlatima Gecelim.

1-Verecegim Apk yi kurun (root gereklidir)

2-Daha sonra acin ve roms kismina gelin orada zaten sizin suanki halihazirda kullandiginiz rom var.
3-Romu kurmadan once patch rom kisminda kuracaginiz romu secip patch yapmaniz bu kisimda "dual boot" icin romu modifiye ediyor.
4-Hazirladiginiz romu roms kisminda sag alttaki butona tiklayip "Add zip" e tiklayin ve patch lediginiz romu koyun.
5-Karsiniza secenekler gelicek "change location" kismina tiklayin ve Secondary e tiklayin eger ki 2. Romunuz buysa
6-Daha sonra tik isaretine basip uygulama ici yuklemeyi bekleyin(ayni recoveryde oldugu gibi)
7-İslemler tamam ise yesil ise romunuz kuruldu demektir.Roms kismindan uzerine tiklayin (succesfully changed) yazar sonra reboot yapip bekleyin romunuz kuruldu demektir.

Not:Tekrar onceki roma gecmek isterseniz yeni romda ayni uygulamayi kurup sadece bastaki primary roma tiklayip reboot yapmak tek gereken bu oldukca basit.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

**Yardimim olduysa bi tesekkuru cok gormeyin iyi forumlar...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55
Teşekkürler hocam hemen hemen herkesin meral ettiği denemek istediği bi proje hazırlayan düzenleyen paylaşan herkesin eline sağlık. En kısa zamanda deneyeceğim

batuhancann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batuhan
Cihazım
S4
Konular
11
Teşekkürler hocam hemen hemen herkesin meral ettiği denemek istediği bi proje hazırlayan düzenleyen paylaşan herkesin eline sağlık. En kısa zamanda deneyeceğim
Ne demek kardesim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt