husmer_22 kullanıcısının son içeriği

1. H

Haber Standart başlatıcı ya güncelleme

Ayarlar/ek ayarlar/ geliştirici seçeneklerden Dpi yükselttiğinizde ana ekran düzenini 4x8 e kadar ayarlayabilitorsunuz. Orjinali 392 Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. H

Tema Miui Yazı Tipleri (MTZ)

Harika gerçekten Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. H

Yardım miu10 9.2.15

Redmi note 5 kullanıyorum 1.7 GB geldi güncelleme boyutu baya yüksek neden böyle geldi anlamadım normalde 200-300 mg gelirdi Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. H

Tema Süper hareketli tema

Yok hocam geliştirici olman gerekiyor Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. H

Tema Süper hareketli tema

Gerçekten çok akıcı ve güzel TIKLABlue OS_v12405_2018-10-28 14:34:18.117475.mtz Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. H

Rom Miui 10 8.7.3 Kapalı Global Beta Yayınlandı

Resmi 4x tek mükemmel çalışıyor Tavsiye ederim Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. H

Yardım Wifi hotspot

Deneme yanılma yoluyla buldum Resimdeki yer işaretlediğim gibi olacak Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. H

Yardım Wifi hotspot

Evet hattım vodafone Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. H

Yardım Wifi hotspot

Teşekkür. Ederim evet hattım vodafone Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. H

Yardım Wifi hotspot

Arkadaşlar redmi 4x cihazım var miui 9 7.10.26 sürümünü kullanıyorum internet paylaşımı yaptığım zaman bağlanan cihaz sadece Facebook giriyor normal internete çıkamıyor WhatsApp mesaj gönderiyor ama resim gelmiyor gitmiyor. Lütfen yardım edin çıldıracağım artık. Redmi 4X cihazımdan Tapatalk...
  11. H

Tema MIUI 9 UYUMLU iOS 11 Alakadarnya v2 VSM mod (Yeni Güncelleme)

Eline sağlık kardeşim Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. H

Rom MIUI 8 Global Beta ROM 6.12.1 Güncellemesi

S. A kardeş ben MTK Redmi note 3 kullanıyorum. Her hafta komple rom indirmek yerine tek güncelleme dosyasını turkcelestirip yayınlasan bu mümkün mü kardeş.
  13. H

Soru Miui 8 tema yapımı

arkadaşlar yeni tema umarım beğenirsiniz. yakında yayınlanacak yayınlanınca linki atarım
  14. H

Tema Vibe ui tema

Belki buradaki temayı seversiniz: vibe ui! Bağlantı: http://zhuti.xiaomi.com/detail/7c5f8601-4919-4d9d-98b7-45503000d150 Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. H

Soru Miui 8 tema yapımı

Temalardan açın Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt