Rom MIUI 8 Global Beta ROM 6.12.1 Güncellemesi

zeki gönül

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
Bende mi 5s plus global beta bekliyorum ne zaman cikar acaba Bide global stabil surumden global betaya gecersem dosyalarim silinirmi resim video gibi

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
benim telefonum da guncelledi ama turkce yok dil seceneklerinde.acaba ayar falanmi yapmamiz lazim ayriyeten.(cihaz mi mix)

Çin Sürümü Kullanıyorsanız, Gelen Güncellemede Çin Sürümüdür. Global Sürümü Varsa, Mi Flash İle Fastboot Modda Rom Yüklemelisiniz.

Bende mi 5s plus global beta bekliyorum ne zaman cikar acaba Bide global stabil surumden global betaya gecersem dosyalarim silinirmi resim video gibi

@cantara hocam çalışmaların sürdüğünü, yakında zamanda geleceğini söyledi. Global Stabil ve Global Developer Apayrı Rom Oldukları İçin EVET Silinecektir.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
hocam bizim portta 6.11.24 nerdeyse tamamı ingilizce .umarım bu haftaki dev.portta sıkıntı yoktur

Kitkat Sürüm alan Telefonların Güncellemesi Askıya Alındı. Bekliyoruz Global Sürüm Gelirse Ondan Devam Ederiz. Gelmezse Romlara Türkçe Dil Eklemeye Başlamalıyız :)

durakahmet54

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 3 Pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar cihazım note 3 pro cuma günü bu 6.12.1 güncellemesini yaptım adnroid sistem olarak çok sarj yemeye başladı ne yapabilirim?

naniknanik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali KARLI
Cihazım
Xiaomi Mi4
Meslek
muhasebe
Konular
3
Bu güncellemeden sonra telefonum kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. sürekli yapmıyor ama aniden bir bakıyorum telefon kapanmış ve açılıştaki mi simgesi gelmiş. biraz bekliyorum açılması için eğer açılmazsa basılı tutuyorum power tuşuna o zaman kendine geliyor . başkasında da aynı sorun oldu mu? telefonum mi4

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Merhaba arkadaşlar cihazım note 3 pro cuma günü bu 6.12.1 güncellemesini yaptım adnroid sistem olarak çok sarj yemeye başladı ne yapabilirim?

Bu haftaki gelecek sürümde de deneyin hocam.

Bu güncellemeden sonra telefonum kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. sürekli yapmıyor ama aniden bir bakıyorum telefon kapanmış ve açılıştaki mi simgesi gelmiş. biraz bekliyorum açılması için eğer açılmazsa basılı tutuyorum power tuşuna o zaman kendine geliyor . başkasında da aynı sorun oldu mu? telefonum mi4

bende bu sorun yok ama, sizde bu haftaki sürümde deneyin. yine aynısı olursa stabil çalışan bir sürüme Mi Flash ile geçebilirsiniz.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269

yedeğini alıp cihazı sıfırlayın çare olmazsa mi flasla flas all seçeneğini seçerek temiz rom kurulumu yapınız.Bendede bu sürümde ara sıra chrome girdiğimde atıyor. Bana Has bişey galiba :)

husmer_22

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Konular
34
S. A kardeş ben MTK Redmi note 3 kullanıyorum. Her hafta komple rom indirmek yerine tek güncelleme dosyasını turkcelestirip yayınlasan bu mümkün mü kardeş.

gunesser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ser
Cihazım
redmi note 2
Konular
1
Bu güncellemeden sonra,Telefonum şarz etmemeye başladı,Varmı bunun çözümü?

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
S. A kardeş ben MTK Redmi note 3 kullanıyorum. Her hafta komple rom indirmek yerine tek güncelleme dosyasını turkcelestirip yayınlasan bu mümkün mü kardeş.

Aleyküm Selam Kardeş, Dediğiniz Güncelleme Zaten Telefonunuza Güncelleyici Uygulamasına Geliyor, Oradan Güncelleyerek Sürüm Yükseltebilirsiniz.

Üst Alt