hasanben kullanıcısının son içeriği

1. H

Rehber Mi Max için Test Point Metodu ile Unbrick Yapma Anlatımı

denedim hocam sonuç sıfır
  2. H

ikinci el bilmiyorum ki pc görmüyor
  3. H

Yardım Mi Max Bilgisayar Görmüyor

evet otg destekliyor çalışmakta kablo dan desem çokça kaliteli ve marka kablolarla da denedim son sürüme güncelliyorum şimdi bendeki sürüm 9.2.28 di 1554048243 evet ediyorum usb hata ayıklama mtp vb tepki yok
  4. H

herşeyi denedim kendi pc im dahil farklı 20 pc de denedim farklı farklı data kabloları ile de denedim ancak orjinal mi kablom yok
  5. H

usb otg çalışıyor hızlı şarj çalışıyor normal şarj çalışıyor ama bilgisayar hiç bir şekilde görmüyor ne yapmam gerekli soketin mi değişmesi gerekmekte ?
  6. H

usb otg çalışıyor hızlı şarj çalışıyor normal şarj çalışıyor ama bilgisayar hiç bir şekilde görmüyor bu sorunu çözermi
  7. H

Satış DeepFlash Kablosu / EDL Kablosu

merhaba bunu almak istiyorum mi max cihazım için ancak şöyle bir durum var usb otg çalışıyor hızlı şarj çalışıyor normal şarj çalışıyor ama bilgisayar hiç bir şekilde görmüyor cihazı edl sorunumu çözermi
  8. H

Uygulama MIUI 8 türkçeleştirilmiş klavye

Maalesef guncel surumu ındırmeye zorluyor kullanılmıyor modlu uyarısı verıyor
  9. H

Yardım Xposed Kurulum Ve Sorunu!

temalar calısıyormu xposedı flashladıktan sonra
  10. H

Yardım Xposed Kurulum Ve Sorunu!

asıl problem ıngılızce kullanmak degıl o mesele degıl problem temalar calısmıyor xposedı flashladıktan sonra
  11. H

Yardım Miui 8 Xposed Temalar Sorunu

arkadaşlar xposedı flashlıyorum ıngılızce dılınde sıstem sorun yok ancak tema motoru calısmıyor bı cozumu yokmu bunun ? temalara gıremıyorum hata verıyor tepki vermiyor
  12. H

Miui 8 İçin Xposed Yardım

sadece ıngılızce kullanmak sorunucozuyor ancak temalar calısmıyor
  13. H

Rom N7000 MIUI 7 Final 6.6.3

VARMI BI GELISME HOCAM
  14. H

ben ses modları yukledım gayet yukseldı ses batarya durumu nasıl sızde sankı cok yıyor gıbı
  15. H

HOCAM ALLAH SIZDEN RAZI OLSUN MIUI 8 I INSALLAH CABUCAK PORTLARSINIZ BANA KERNEL ONEREBILIRMSNZ SORUNSZ
Üst Alt