Yardım Xposed Kurulum Ve Sorunu!

Gokhannn333

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi note 3
Konular
6
Denemediğim Xposed sürümü ve firewall kurulumu kalmadı olmuyor olmuyor...

Öncelikle kullandığım android sürümü MIUI 8 Marshmallow 6.0.1 / Global Developer Beta 6.9.22

Telefonum Redmi Note 3 Pro.

Aldığım hata ise "Xposed şu an bu Android SDK versiyonu 23 ve işlemci mimarisi (arm64-v8a) ile uyumlu değil."

Yüklediğim sürümler şunlar.

Apk
XposedInstaller_3.0_alpha4.apk
Firewall
08-Jul-2016 15:26 8188734
08-Jul-2016 15:26 819

Sorun nerede acaba?

hasanben

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2
asıl problem ıngılızce kullanmak degıl o mesele degıl problem temalar calısmıyor xposedı flashladıktan sonra

Oyla:

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
arkadaşlar öncelikle RECOVERY den yüklediğiniz XPosed ı kaldırmak için yine RECOVERY den uninstaller .zip flashlayın daha sonra BURADAKİ konudan yararlanarak kurmayı deneyin ben denedim ve tek seferde sorunsuz kuruldu

Oyla:

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
Burdakileri Deneyen Var Mı ?

Sevgili arkadaşlar sw33tking dostumun vermiş olduğu linkleri kullanın lakin burada bulunan dosyalar cihaziniza uyumlu olanı seçin mesela 64 bit lik 5.1.1 lolipop rom kullanıyorsanız genelde ki herkeste şuan bu var xposed v78 sdk 22 miui 64 solarwarez i kullanın marshmallow olan kullananlar ise sdk23 olanı kullansin bende dune kadar cihazını İng.kullaniyordum şimdi ise Türkçede herhangi bir hata falan da vermiyor son sürüm xposedlar genelde beta olduğu için hata oranları yüksek sw33tking hocama teşekkür eder herkese kolay gelsin...

NX512J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

hasanben

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2
Sevgili arkadaşlar sw33tking dostumun vermiş olduğu linkleri kullanın lakin burada bulunan dosyalar cihaziniza uyumlu olanı seçin mesela 64 bit lik 5.1.1 lolipop rom kullanıyorsanız genelde ki herkeste şuan bu var xposed v78 sdk 22 miui 64 solarwarez i kullanın marshmallow olan kullananlar ise sdk23 olanı kullansin bende dune kadar cihazını İng.kullaniyordum şimdi ise Türkçede herhangi bir hata falan da vermiyor son sürüm xposedlar genelde beta olduğu için hata oranları yüksek sw33tking hocama teşekkür eder herkese kolay gelsin...

temalar calısıyormu xposedı flashladıktan sonra

Oyla:

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
arkadaşlar kurdum kurduktan sonra sadece 3 tane modül kurdum ( Greenify, iFont ve Flat Style Colored Bars ) ve cihaz kasmaya, ısınmaya vs başladı bende XPosed ve tüm modülleri kaldırdım

Oyla:

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
Ben Xmiui Modülü kullanıyorum cihazın zte z9max 6.8.26 romu kullanıyorum herhangi bir sıkıntım yok gayette güzel...

Oyla:

paclix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
paclix
Konular
15

50 tane dosya var, 5.0.1 ARMx64 için hangisini kurarsam Türkçe dilde hata vermez anlamadım.

Oyla:

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
5.0 için xposed v78 sdk21 miui64 solarwarez 5.1.1.icin xposed v78 sdk22 miui64 solarwarez 6.0 için xposed v78 sdk23 miui64 solarwarez

Oyla:

paclix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
paclix
Konular
15
Redmi Note 2 6.12.8 kurdum telefon açılmadı, neyse ki uninstalleri de indirmiştim. Yine de teşekkürler

Oyla:
Üst Alt