emjey34 kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru Hyper os twrp Acill

Sıkıntı yok reisde sence kurulurmu Android 14 e Hyperos 1.0.2 sürümüne konu hakkında fikriniz varmı mi 11t pro için en son çıkan twrp bu Twrp 3.7.0_12-0
  2. E

Soru Hyper os twrp Acill

Hocam ben twrp uygunmu diye soruyorum zaten güncelleme resmi olarak geldi kuruldu twrp gitti şuan 1715279564 Tekrardan twrp yükleyicem uygunmu değilmi diye soruyorum
  3. E

Soru Hyper os twrp Acill

Arkadaşlar şuan resmi güncelleme geldi banada Hyper os 1.0.2 UKDEUXM Android 14 Twrp 3.7.0_12-0 sürümü uygun mudur yüklemeyi düşünüyorumda acil yardım edermisiniz kuran varmı hyperosa twrp Yada başka twrp varsa atabilirmisiniz
  4. E

Soru Mi 11 T Pro 90fps alamıyorum

Hocam kolay yöntemi var İlk önce ekran ayarlarından seçmek istediğiniz fps seçin Sonra Ayarlar uygulamalara Uygulamaları yönet Pil ve performans ı bul veriyi ve depolamayı sil İstediğiniz oyuna girin oyun ayarlarından fps seçin
  5. E

Recovery Xiaomi 11T Pro TWRP-3.6.2_12-0-vili.img

update alıyomu
  6. E

Yardım Fastboot ile eea rom yüklüyeceğim imei gider mi

Gitmedi hiç bir değişiklik yok hatta öneririm Sıfırdan 14.08 eea yı kullanın Globalda çok sıkıntı çekiyordum
  7. E

Yardım Root atınca telefon kendini yeniden başlatıyor

Knka magisk twrp den zip halinde sçeip ınstall diyorum yok root olmuyor sebebi bilem Eea 14.08 kullanıyorum 1681644810 10 dk dır böyle oldu şimdide
  8. E

Yardım Root atınca telefon kendini yeniden başlatıyor

Arkadaşlar ben fastboot ile telefonu güncellenmiştim global sürümü miu 14. 01 kullanıyordum magisk 25 yükledim telefon habire kendini yeniden başlattı Şuanda eea miu 14.08 sıfırdan fastboot ile yükledim herşeyi silip şimdi twrp yükleyip magisk 26 gelmiş yüklesem aynı sorun devam ederim miu 14e...
  9. E

Yardım Fastboot ile eea rom yüklüyeceğim imei gider mi

Arkadaşlar telefon mi 11t pro imei biliyorsunuz bunlara imei direnç değiştikten sonra atılıyor şuan bende direnç değiştirip imei attırdım telefonu komple sıfırlamam gerek o yüzden direk room yüklemek istiyorum sıfırdan imei gidermi bilgisi olan varmı
  10. E

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Daha önce mi 11tpro direnç değişimi yaptınızmı
  11. E

Soru Yurtdışı Xiaomi 11T Pro

NUMARASI varsa verirmisin
  12. E

İstanbulda kim yapar acaba
  13. E

Nerde yaptırdınız
  14. E

Yardım Pil ile ilgili

Arkadaşlar telefonu şarja takıyorum 4 gün sonra şarj komple bitmiş oluyo şarja taktğımda ise 3 4 dj şarj olmuyor gösteriyor fakat telefonu hiç bir şekilde kullanmıyorum sizce böyle olması normal mi
Üst Alt