Yardım Root atınca telefon kendini yeniden başlatıyor

emjey34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
mi 10t pro
Konular
8
Arkadaşlar ben fastboot ile telefonu güncellenmiştim global sürümü miu 14. 01 kullanıyordum magisk 25 yükledim telefon habire kendini yeniden başlattı

Şuanda eea miu 14.08 sıfırdan fastboot ile yükledim herşeyi silip şimdi twrp yükleyip magisk 26 gelmiş yüklesem aynı sorun devam ederim miu 14e root atan varmı

Zort-sama

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ZORT
Cihazım
Redmi note 5
Konular
24
Arkadaşlar ben fastboot ile telefonu güncellenmiştim global sürümü miu 14. 01 kullanıyordum magisk 25 yükledim telefon habire kendini yeniden başlattı

Şuanda eea miu 14.08 sıfırdan fastboot ile yükledim herşeyi silip şimdi twrp yükleyip magisk 26 gelmiş yüklesem aynı sorun devam ederim miu 14e root atan varmı
Telefonun mi yazısından sonra tekrar başlatıyorsa sürekli bootloopa girmiş olabilir eğer doğru MIUI sürümünü yüklersen herhalde sıkıntı olmaz önce MIUI yükle ondan sonra kurulumu yap sonra twrp ekranına gelip magiski flashla ben öyle yapıyorum eğer öyle kapanmaya devam ederse sorun magisk dedir

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Bu yazdığınızdan anladığım kadarıyla fastboot ile rom attıktan sonra tekrar TWRP yükleyip, yüklemediğiniz anlaşılmıyor, sanırım magiski apk olarak yüklediniz, bu durumda sanırım telefon doğal olarak habire kendini yeniden başlattı...TWRP ile Magiski zipli şekilde yüklerseniz, sorun olmayacaktır, kolay gelsin

Gesendet von meinem Schajomi Legend mit Tapatalk

emjey34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
mi 10t pro
Konular
8
Knka magisk twrp den zip halinde sçeip ınstall diyorum yok root olmuyor sebebi bilem
Eea 14.08 kullanıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

10 dk dır böyle oldu şimdide

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-04-16-14-31-41-124_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2023-04-16-14-31-41-124_com.topjohnwu.magisk.jpg
    847,1 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Üst Alt