dejavudark kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Poco X3 Nfc hücresel bağlantı sorunu

merhaba değerli arkadaşlar. Poco x3 kullanıyorum sürüm 12.5.4 , cihaz yurtdışı kayıtlı. son bir haftadır hücresel veri bağlantısı gidip geliyor, wifi de sıkıntı yok. Uçak moduna alıp açınca düzeliyor sonra yeniden aynı sorun devam ediyor. Aramalarda şebeke kesilmiyor sadece internette durum...
  2. D

Soru Huawei FreeBuds Pro kullananlar

🦻👂 😻
  3. D

teşekkürler . Bende alışacağımı düşünüyorum, olmazsa başka silikon alır uçlar denerim. :))
  4. D

kulakta daha iyi durması için bildiğin bir yöntem var mı?
  5. D

Elime ulaştı . Şuan için ses ve özellikler beklediğimden daha iyi. Çok iyi iş çıkarmışlar. Tek sıkıntı farklı uçları denememe rağmen ve ayarlardada uç uyumludur demesine rağmen kulağa oturuşu güven vermiyor, bunada alışacağımı düşünüyorum 👍🏻😁
  6. D

Teşekkürler dostum, sıkıntı olursa mesaj atarım, ilgin için çok sağol...👍🏻
  7. D

12.5.3 global kullanıyorum, beyazını tercih ettim gümüş rengi puanı düşük mağazalarda vardı, terch ettiğim mağazada yoktu. Freebuds 3 almıştım daha önce, sesi normaldi ve anc yi açınca acayip sesler geliyordu iade ettim. Airpods 2 de aldım cihahımla uyumlu değildi ses kısıktı. Freebuds pro da...
  8. D

1646067564 İlginiz için teşekkürler, ses seviyesi nasıl bu konuda eleştiriler almış, tatmin ediici bir sesi var mı?
  9. D

Merhaba Huawei FreeBuds Pro kulaklığı sipariş verdim yalnız aldığım sitede kulaklıklar iade edilmiyor. Bu yüzden kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var. 1200 lirayı çöpe atmak istemiyorum, Malum artık ekmek için bile sıraya giriliyor. Yardımcı olur musunuz ? teşekkürler...
  10. D

Soru poco x3 nfc ile Huawei Freebuds Pro deneyimi

merhaba cihazıma Huawei Freebuds Pro aldım, daha önce aldığım bazı kulaklıklar telefonumu desteklemiyordu. Poco X3'te telefonu ile Huawei Freebuds Pro kullanan varsa deneyimini paylaşabilir mi ? Ayrıca Huawei Freebuds Pro tavsiye eder misiniz? teşekkürler.
Üst Alt