Soru Huawei FreeBuds Pro kullananlar

dejavudark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
3
Merhaba Huawei FreeBuds Pro kulaklığı sipariş verdim yalnız aldığım sitede kulaklıklar iade edilmiyor. Bu yüzden kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var. 1200 lirayı çöpe atmak istemiyorum, Malum artık ekmek için bile sıraya giriliyor. Yardımcı olur musunuz ? teşekkürler...

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Merhaba Huawei FreeBuds Pro kulaklığı sipariş verdim yalnız aldığım sitede kulaklıklar iade edilmiyor. Bu yüzden kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var. 1200 lirayı çöpe atmak istemiyorum, Malum artık ekmek için bile sıraya giriliyor. Yardımcı olur musunuz ? teşekkürler...
Hocam şimdiye kadar kullandığım en iyi kulaklık. Kafanız rahat olsun iyi günlerde kullanın şimdiden.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

dejavudark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
3
Hocam şimdiye kadar kullandığım en iyi kulaklık. Kafanız rahat olsun iyi günlerde kullanın şimdiden.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlginiz için teşekkürler, ses seviyesi nasıl bu konuda eleştiriler almış, tatmin ediici bir sesi var mı?

Oyla:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Hocam stok romlar da durum nedir bilgim yok. Custom rom larda (eu ve aosp) benim kullandıklarım da çok yüksek bana göre. Yarının biraz üstünde dinliyorum yetiyor banana. Anc açık olduğunda daha da kısık dinliyorum.

Baslar tizler gayet iyi temiz ses veriyor. Şahsen çok memnunum. Uygulma ve çoklu cihaz desteği uzun mesafe etkili parasının hakkını veriyor bence. Gümüş rengi çok şık bu arada

Son düzenleme:
Oyla:

dejavudark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
3
Hocam stok romlar da durum nedir bilgim yok. Custom rom larda (eu ve aosp) benim kullandıklarım da çok yüksek bana göre. Yarının biraz üstünde dinliyorum yetiyor banana. Anc açık olduğunda daha da kısık dinliyorum.

Baslar tizler gayet iyi temiz ses veriyor. Şahsen çok memnunum. Uygulma ve çoklu cihaz desteği uzun mesafe etkili parasının hakkını veriyor bence. Gümüş rengi çok şık bu arada

12.5.3 global kullanıyorum, beyazını tercih ettim gümüş rengi puanı düşük mağazalarda vardı, terch ettiğim mağazada yoktu. Freebuds 3 almıştım daha önce, sesi normaldi ve anc yi açınca acayip sesler geliyordu iade ettim. Airpods 2 de aldım cihahımla uyumlu değildi ses kısıktı. Freebuds pro da karar kıldım umarım pişman olmam. Teşekkürler...

Oyla:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Anladım hocam elektronik işi bazen böyle sorunlar olabiliyor. Bende bir sıkıntı yok gayet iyi. Kullanma kılavuzunda kurulum için gerekli açıklamalar var sıkıntı yaşarsanız yardımcı olmaya çalışır. Bende AI life uygulamasında bölge sorunu oluyordu bölge olarak Amerika seçiyorum öyle bir sorun olursa aklınızda olsun Türkiye yerine seçin sorun çözülür.

Oyla:

dejavudark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
3
Anladım hocam elektronik işi bazen böyle sorunlar olabiliyor. Bende bir sıkıntı yok gayet iyi. Kullanma kılavuzunda kurulum için gerekli açıklamalar var sıkıntı yaşarsanız yardımcı olmaya çalışır. Bende AI life uygulamasında bölge sorunu oluyordu bölge olarak Amerika seçiyorum öyle bir sorun olursa aklınızda olsun Türkiye yerine seçin sorun çözülür.

Teşekkürler dostum, sıkıntı olursa mesaj atarım, ilgin için çok sağol...👍🏻

Oyla:

dejavudark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
3

Elime ulaştı . Şuan için ses ve özellikler beklediğimden daha iyi. Çok iyi iş çıkarmışlar.
Tek sıkıntı farklı uçları denememe rağmen ve ayarlardada uç uyumludur demesine rağmen kulağa oturuşu güven vermiyor, bunada alışacağımı düşünüyorum 👍🏻😁

Oyla:

dejavudark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
3

kulakta daha iyi durması için bildiğin bir yöntem var mı?

Oyla:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Elime ulaştı . Şuan için ses ve özellikler beklediğimden daha iyi. Çok iyi iş çıkarmışlar.
Tek sıkıntı farklı uçları denememe rağmen ve ayarlardada uç uyumludur demesine rağmen kulağa oturuşu güven vermiyor, bunada alışacağımı düşünüyorum
Hocam öncelik ile iyi günlerde kullanın:) uyumluluk testi bende de olumlu sonuç vermedi pekte takıldığım bir koni değil açıkçası. Benim kulaklık girdiği yerler ufak genelde kullandığım kulaklıkların çoğu kulağıma uymaz. Arada düşer gibi bir hissiyat bende de olmuyor değil ama zammla alıştım gayet iyi duruyor:) saatlerce kulağımda durduğu oldu. İçeri doğru itip çevirin kilit gibi .gerisi size kalmış :)

Oyla:
Üst Alt