brkmania kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Mi 5s Titreme Sorunu

Problem sanırım geliştirici seçeneklerdeki animasyon hızlarından kaynaklanıyor. şarjı az harcasın diye kapatmıştım. tesadüf müdür bilmiyorum hızları yeniden 1.0 yapınca yapmıyor gibi geldi. orayla oynarken bir ara iyice sapıttı, bazen köşede hiç ekran görüntüsü çıkmamaya başladı. animasyon...
  2. B

hocam internet hızınız yavaşsa otomatik oynatmada kalite düşüktür, titreme o yüzden iyi görünmüyor olabilir. video ayarlarından kaliteyi hd yaparsanız görebilirsiniz.
  3. B

yine başladı bu Problem ama deneme yanılma yöntemiyle buna neyin neden olduğunu bulacağım İnat ettim
  4. B

İlginçtir ki problem kendi kendine kayboldu. Sabahtan beridir denemediğim şey kalmamıştı. Şu anda o titremeler gitti.
  5. B

Yeniden başlamayı denedim. Animasyon ölçekleriyle oynadım değişiklik yok. Romu yeniden kursam düzelir mi acaba?
  6. B

Buyrun hocam
  7. B

yok mudur yardımcı olabilecek?
  8. B

Konuyu yanlışlıkla mi 5 bölümüne açmışım
  9. B

Arkadaşlar, global rom kullanıyorum. ekran görüntüsü aldığımda sağ üstte bir müddet kalıyor ya hani orada resim deli gibi titriyor (sadece orası) veya biri aradığı zaman çıkan yukarı doğru ok işareti deli gibi titriyor. geliştirici ayarlardan animasyon ayarlarıyla oynamıştım, kapatmıştım gerçi...
  10. B

mi5s ram sorunu

valla benim 5s 4 gb ram olan modelinden, boşta 1,5 gb ram var. 2,5 gb ı ne yapıyor anlamıyorum
  11. B

Soru Mi5 s hakkında kafama takılanlar

Çok teşekkür ediyorum hepinize
  12. B

Sürüm doğru hocam, sadece anlamadığım şey: güncelleme üstünden rom paketini gösterince oluyorsa bu çok basitmiş. bu fastbootlar, twrpler, bilgisayardan sürücü yüklemeler, önce çin developer romuna geçmeler ne peki? onlar olmadan oluyosa? acaba eksik bir şey mi yapıyorum hissi oluyor insanda:))
  13. B

Yok hocam başka şehirdeyim Ben şimdi global romu indirdim güncelleyiciden de indirdiğim dosyayı gösterdim kurdu. Oldu mu şimdi yani? Bu kadar basitse bu bootloader kilidi unlock yapıp yok anlamadığım Flashboost mu ne gibi şeylere gerek yok mu şimdi? Yanlız bana gelen rom daha temizdi buna...
  14. B

Telefonla cepporta ulaştım gönderin rom atıp geri gönderelim dediler. Kendim atamaz mıyım ki ya Şimdi simi de nano yaptık telefonsuz kalcam yoksa
  15. B

arkadaşlar kusura bakmayın daha önce pek android kullanmadım, genelde ios kullandım, o yüzden acemiyim. şimdi soracağım sorulardan bazıları defalarca sorulmuş diyen de çıkabilir inanın çok okudum ama okumakla da olmuyor. anlamadığım noktalar olduğu için soruyorum bunları. Telefonu gittigidiyor...
Üst Alt