Bibergolge kullanıcısının son içeriği

1. Bibergolge

Yardım Ekran rengi kendiliğinden değişiyor

Video hdr ise sarimtrak renk alabilir parlaklığı full yapın bide öyle deneyin
  2. Bibergolge

Soru Band 20 olmazsa ne olur?

Band20 diğerlerine göre daha yavaş olduğu için şehir merkezinde İnternet hizin artacaktır fakat band20 nin kapsama alanı daha geniş olduğu için kırsal kesimde sıkıntı yaşayabilirsin hat farketmez bulunduğun bölge ile alakalı durumun
  3. Bibergolge

Yardım Mi 13T pro sorunuyla geldi

Hyperosun bı sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar,, apatch ile Kernek üzerinden root bile attım sıfır sıkıntı ayrıca cihazın direncide değişmişti,
  4. Bibergolge

Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

Sorunu çözmeyen varsa son olarak şunu deneyin root erişimi olan farklı bir cihazda veya çalışan bı romda WhatsAppinizi normal bı şekilde kurun numaranızı doğrulayın ardından swift Back-Up la tam WhatsApp yedeğini alıp cihazına kurun. Ben bu yöntemle şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım cihazım...
  5. Bibergolge

Soru K40 Gaming telefondan S22ye geçmeye değer mi?

Hocam Samsungda ekranın DC dimmingi çok düşük, baş ağrısı göz ağrısı yapıyor mu sizde
  6. Bibergolge

Soru Xiaomi 65W GaN Charger

Hocam bunlar zaten tam performans olsa bile telefon tam performans çekmiyor bendede 120 watlik var 80-90 belki 100 watt çekmiştir en fazla
  7. Bibergolge

HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.szalkowski.activitylauncher Burdan indirin, uygulamayı yüklendikten sonra arama yerine nabız yazınca çıkıyor
  8. Bibergolge

HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

Hyperosta nabız ölçeri kapatmışlar, açmak için activitlaunceri kullanmak gerekiyor.
  9. Bibergolge

Yardım Mi13t pro şarj süresi ve şarj aleti orijinalliği

11 saat kullanmis ekran açık, alttakiler tam dolu bayarya için tahmini degerler
  10. Bibergolge

Hocam telefon bi aylik flnsa bu değerler normalden düşük normalden 300 miliamper fark var buda yaklaşık 30-60 dk arası bataryanın erken bitmesine sebep olur öyle aşırı bi fark yok şimdilik, ortalama bi sarj bı buçuk günü çıkarıyorsa yeterlidir
  11. Bibergolge

Şarj işlemi bittikten sonra şurasınin bi fotoğrafi lazım
  12. Bibergolge

Bendeki sarj aletide böyle sıkıntı yok hocam orjinaldir ama yinede accu battery ile sarj olurken kac mah güç çektiğini kontrol edin
  13. Bibergolge

Sohbet Şu telefona amiral gemisi değil

Bu telefonu kullandığına emin misin?
  14. Bibergolge

Hızlı şarjdan tam performans almak istiyorsanız pil ayarlarından sarj hizini artirmayi aktif etmeniz lazım
Üst Alt