Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

• Konbuyu başlatan Masra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 173
  • Görüntüleme 13K

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
Yakında diyor bekleyelim.gorelim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-24-06-32-32-560_com.google.android.googlequicksearchbox-edit.jpg
    Screenshot_2024-02-24-06-32-32-560_com.google.android.googlequicksearchbox-edit.jpg
    379,8 KB · Görüntüleme: 66

greenbird

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enis
Cihazım
Redmi 4X
Konular
2
Yakında diyor bekleyelim.gorelim
FouadMODS geliştiricileri bu videosunda ve önceki mesajında WhatsApp sürümüne dikkat çekmiş. Bahsedilen 2.24.2.76 sürümünü ben de telefonuma yükledim ve doğrulamayı geçtim.

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
FouadMODS geliştiricileri bu videosunda ve önceki mesajında WhatsApp sürümüne dikkat çekmiş. Bahsedilen 2.24.2.76 sürümünü ben de telefonuma yükledim ve doğrulamayı geçtim.
Nasıl yani orjinal sürümünemi dikkat çekmiş illegal olaninnami

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Durumu net ve tam olarak bilen açıklayabilir mi whatsapp tam olarak neyi yakalıyor tespit ediyor? Root, custom rom, modlu whatsapp, bootloader kilidi?

ibram964

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
0
Benim sorunum çözüldü. Şunları yaptım eng rom yükledim sonra globale geçtim ve imei değiştim. Tabii kendiliğindende çözülmüş olabilir ama bence bunun sayesinde oldu

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
Sorunu çözmeyen varsa son olarak şunu deneyin root erişimi olan farklı bir cihazda veya çalışan bı romda WhatsAppinizi normal bı şekilde kurun numaranızı doğrulayın ardından swift Back-Up la tam WhatsApp yedeğini alıp cihazına kurun. Ben bu yöntemle şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım cihazım rootlu ve bootloader kilidi açık mı 13t pro hyperos

isa_yolcu55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
note8 pro
Konular
0
note 8 pro da aynı hatayı alıyorum, stock rom yüklü. Çözüm bulabilen var mı ? BL kilidi açık

isa_yolcu55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
note8 pro
Konular
0
Sorunu çözmeyen varsa son olarak şunu deneyin root erişimi olan farklı bir cihazda veya çalışan bı romda WhatsAppinizi normal bı şekilde kurun numaranızı doğrulayın ardından swift Back-Up la tam WhatsApp yedeğini alıp cihazına kurun. Ben bu yöntemle şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım cihazım rootlu ve bootloader kilidi açık mı 13t pro hyperos
Bu yöntemide denedim olmuyor, durum şu mevcut numaram mevcut telefon ile whatsappa girmiyor, mevcut note 8 pro da başka numara ile giriş yapabiliyorum, mevcut numara ile başka telefonda whatsappa giriş yapabiliyorum ama ne gariptirki mevcut telefon ve mevcut numara ile giriş yapamıyorum, resmi whatsapp uygulamasına sahip değilsiniz diyor fakat başka numaraları kabul ediyor.

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
Bu yöntemide denedim olmuyor, durum şu mevcut numaram mevcut telefon ile whatsappa girmiyor, mevcut note 8 pro da başka numara ile giriş yapabiliyorum, mevcut numara ile başka telefonda whatsappa giriş yapabiliyorum ama ne gariptirki mevcut telefon ve mevcut numara ile giriş yapamıyorum, resmi whatsapp uygulamasına sahip değilsiniz diyor fakat başka numaraları kabul ediyor.
önceden de yazmıştım hocam aynı sorunu
ne yazıkki hala çözümü bulunamadı
zaten mantıksız bir hata

Üst Alt