aykutadar kullanıcısının son içeriği

1. A

Rom Xiaomi Mi 4 AOSP Rom Deneyimi

teşekkürler bir bakacağım. 16 gb yetersiz geldiği için custom romlar yüklemek şuan mantıklı
  2. A

Rom Xiaomi Mi 4 AOSP Rom Deneyimi

Bir kullanıcı daha var :) ama bende uzun zamandır duruyordu yedekte telefonum bozulunca bu cihaz geçtim. bu arada Pixel Experience (OFFICAL) Android 9 yazılımı ben bulamadım.
  3. A

Yardım IMEI Kayıt Sorunu

Mesajda son rakam eksik görü ür sorun yok *#06# yapın noları sorgulama yapın kayıtlı diyorsa tamamdır. Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. A

Yardım Mi note 3 global beta

Twrp üzerinden olmuyor ben denedim Mi flash kullanın,dikkat edin BOOTLOADER kapatmayın tekrardan Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. A

Rom MIUI 10 - MIUI.AM Rom özellikleri ve yükleme talimatı

scorpi hocam ben mi globe den geçmek istemiştim globe rom bayağı iyi orjinal roma göre
  6. A

Rom MIUI 10 - MIUI.AM Rom özellikleri ve yükleme talimatı

hocam ben iki defa kurdum romu şebeke hatası var turkcell hat gidip geliyor sıkıntılı cihaz redmi 5 plus
  7. A

Alış Redmi Note 4x arıyorum acil

Size yazdım görmediniz herhalde Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. A

Satış REDMİ NOTE 4 SNAPDRAGON 625

3/32 bitti bir adet 4/64 kaldı düşünenler iletişim e geçebilir. Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. A

Satış REDMİ NOTE 4 SNAPDRAGON 625

Cihazlar 3/32 ve 4/64 olan versiyondur. iki modelde snapdragon olan modeldir. cihazların arkası gri önü siyahtır. isteyene kayıt yapılır yollanır. tamper cam silikon kılıf hediyedir. pazarlık ve takas yapmıyorum. 3/32. 799 tl. 4/64. 949 tl.dir. cihazlar global full band olan modellerdir...
  10. A

Yardım REDMİ NOTE 4X 3/32

satılmıştır. Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. A

Yardım LEECO LE MAX 2 X829 6\128

cihazlar full kutulu ve hattını tak kullan şeklindedir gri renktir. silikon ve tamper cam hediyedir. FİYAT 1375 TL dir. Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. A

benden mesaj alamıyorsunuz herhalde. Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. A

özelden yazdım Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. A

fiyat 800 tl güncellenmiştir. Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. A

Satış F.Öksüz * Xiaomi Ön Ödemeli Genel Satış

kendin versende 1700 e geliyor siyah 1789 ÇOOK iyi fiyat Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt