Alimmm78 kullanıcısının son içeriği

1. A

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Durum Çubuğu Çentiği Gizleme [Rootsuz]

Evet çakışıyormuş, ikisi de aktifken, tam yukarıya yapışık gibi olup orası siyah oluyor, kenarlardaki kıvrımdan anlaşılıyor
  2. A

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Pixel Experience [9.0 Pie]•[AOSP/CAF]•[OFFICIAL] Custom Rom

Günlük kullanım için uygun değil bence şuanlık, uygulama çökmesi vb oldu kısa süreli kullanımımda bile. Galeride video açmıştım, birkaç saniye sonra galeri kapandı. Ama daha ilk sürüm olduğu için gayet iyi. Pixel Experience'ı hiç deneyimlememiştim, çok güzelmiş serhatxx tüm konularınız için çok...
  3. A

global betada denedim olmadı, bildirim simgeleri gözükmesi için olan ayarı yapmıştım, çakışıyor olabilir mi ki
  4. A

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Pixel Experience [9.0 Pie]•[AOSP/CAF]•[OFFICIAL] Custom Rom

denedim, sorun olmadı, geri döndüm Bir video çektim romdayken
  5. A

Recoveryden flsshlamak için zip var mıdır ki Tesekkurler
  6. A

Yardım Sol üstte bulunan saatin konumu

Global beta da biraz daha alınmış o galiba Sonraki güncelleme ile stable a da gelir
  7. A

Yardım Portre Modu

Kamerada portre modunda olduğunuzdan emin olun Fotoğraf modunda çıkmıyor Şuan MIUI global beta 8.12.27deyim O dediğiniz yer görünüyor sıkıntı yok Belki sonraki güncelleme ile stable a da gelir
  8. A

Güncelleme MIUI 10 - [8.8.30] Global Beta ROM Güncellemesi

Twrp, magisk yukle root var yani Bir de cihaz sifreli, encrypted yani. Mi5 icin miui 8.5.24den buna gecmek istiyorum Root ve twrp gitmesin istiyorum Twrpye girip direkt bu romu flashlayip sonra magisk flashlayip sonra da twrp mi flashlayacaktim, unutmusum da nasil yaptigimi Sorun olmamasi icin...
  9. A

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Ekranda saniyeyi gösterebilir miyiz? Nasıl yapabilirim
  10. A

Rehber Mi5 Global Stable 9.5.3.0'a Güncellemeyin

Twrp ile global beta yi nasil flashlayabilirim? direkt zipi flashlayinca hata veriyormus
  11. A

Yardım Mi8 ve Mi 8 explorer edition (3000 mah )

ekran amoled olduğu için siyah yoğunluklu temalarda yeter muhtemelen
  12. A

Rom Lineage OS 16 Xiaomi Cihazlar İçin [Offical-Unoffical]

Miflash ile orijinal roma dönmek istiyorum bunu yapamayacağım çünkü, cihaz depolaması şifrelenmiş Encryption varken Phone crypted iken twrpde deseni girdikten sonra başka roma geçebilir miyim? Şuan lineage os yüklü ayarlardan şifrelemeyi kaldır diye bir yer yok. Omni romda falan belki vardır...
  13. A

Rom Lineage OS 16 Xiaomi Cihazlar İçin [Offical-Unoffical]

Los 15.1 kendiliğinden cihaziçi şifrelemiş. Decryt nasıl yapacağım ayarlarda görünmüyor. Cihaz şifreli diyor bilgi veriyor sadece Twrpye girerken bile desenimi soruyor Miflash ile rom atarken sorun çıkartır bu Nasıl cihaz şifrelemeyi kaldırabilirim?
  14. A

Rom Xiaomi Mi5 | Custom Romlar + İndirme Linkleri + Video

miui 9 global betalar artık çok ısınmaya ve kötü olmaya başladı custom rom'a geçeceğiz lineage 15.1 nasıl iyi mi? hangi custom romu öneriyorsunuz pili uzun gitsin ve lag, kasma vb olmasın
Üst Alt