Yardım Mi8 ve Mi 8 explorer edition (3000 mah )

ooemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Huawei
Konular
7
Herkese selam,
Malum sabırsızlıkla beklenen Mi 8 ailesi tanıtıldı..
Özellikle Explorer Editionda ekrandan parmak izi okuma olayı beni benden aldı fakat 3000 mah batarya beni üzdü o yüzden sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim.
Sizlere sormak istediğim Düz Mi 8 de olan 3.400 mAh sizce batarya süresi olarak ne kadar fark ettirir.

Mate 10 Pro dan gelen biri olarak 1 günü bana çıkartsın başka birşey istemem.

Ya ekran parmak izine veda edeceğim yada 3400 mah bataryaya. Biraz fikir ve görüş alış verişi yapmak istedim =)

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
benim aklıma tek neden geliyor ekranların amoled olması.
daha az guc tüketir ya
belki ondandır.
Explorer Ed. olanda ekran altı parmak izi kullandığı için muhtemelen pilden kısmış olabilirler malum o parça bile yer kapliyor. ama mi8 düz olan için enteresan bi durum. meden 3400mAh???

Hocam o zaman bilerek bataryayi ufaltip 3400 Mah batarya koymuş oluyor o zaman. 3.5mm soketi nerede o zaman diye soruyor insan haliyle.

Explorer Edition da ise fazlaca kısmıs oluyorlar bataryadan. O teknoloji de normalde sadece Cihazin alt çerçevesine parça entegre ediliyor, Sensörde ekran altına konuluyor, ve de kablo gidiyor ekranin altından. Yani öyle çok yer kaplayan bir teknoloji de değil yani ama. Şeffaf tasarım yüzünden bataryayi kistiklarini düşünüyorum ben, bakalım zaten Cihazin içi açılınca durum belli olacak; maket mi yoksa gerçekten mi o şekilde göründüğü.

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Black shark ilk çıktığında 4000 fiyat yazanlar vardı. Şimdi 3000 tl ye kimse almıyor. Daha çıkalı nekadar oldu ki.? Eedition almak şart oldu ama çin fiyatları ile almalı :) Nasıl olsa 1 aya kalmaz düşer. Hatta bu 3000ma pil olayı ve kullanıcıların çekimser kalması ürünü sevimsiz hale getirebilir.
Mi 8 EE de bataryadan kısılma sebebi her telefona bir albeni eklemek aslında :)
Mi 8 almak için azda olsa batarya farkı var. Mi 8 EE almak için ekranda parmak izi var. Mi 8 SE almak için küçük boyut sevenler var. Yani Mi 8 EE'de 3400 batarya olsaydı muhtemelen kimse Mi 8 almayacaktı :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Mi 8 EE de bataryadan kısılma sebebi her telefona bir albeni eklemek aslında :)
Mi 8 almak için azda olsa batarya farkı var. Mi 8 EE almak için ekranda parmak izi var. Mi 8 SE almak için küçük boyut sevenler var. Yani Mi 8 EE'de 3400 batarya olsaydı muhtemelen kimse Mi 8 almayacaktı :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam haklısınızda arada bayağı fiyat farkı var ama. Bu denli fark olmasa tamam da :) Bu arada Mi8 Se, gözüme Mi8'den daha güzel görünüyor. En azından cihazın hatları sivri, keskin. Diğer cihazların ayırt ediliyor. Mi8 diğer cihazlar gibi yusyuvarlak tasarlanmış.

Oyla:

Alimmm78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Alimmm78
Cihazım
mi
Konular
4
ekran amoled olduğu için siyah yoğunluklu temalarda yeter muhtemelen

Oyla:

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Madem ki işin telefon ile o zaman sana büyük bataryalı cihaz lazım bu durumda da en iyi seçim mi max 2 olacaktır, 5300mAh pil ile 16 saat ekran süresi alıyorum, ben senin yerinde olsam mi max 2 alıp işte kullanırım diğer zamanlar içinse mi 8 ee

Oyla:
Üst Alt