Uygulama YouTube ReVanced Extended - Music | 30.04.2024

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6
Her adı geçen YT.RVX_xxx olan güncel sürüm benim takip ettiğim geliştiriciye ait değil. Her önünüze gelen güncel sürümü kullanmayın ve önce bir araştırın, konu sürekli olarak güncel kendimde bizzat kullanıyorum. Link paylaşmadan önce konu altına direkt olarak sorsanız cevap veririm hocam.
Daha önce indirdiğim sürüm(eski) ilk 1 dakikayı oynatıyor sonra donup kalıyor, yeni sürüm indirmek için geldim, link göremeyince bunu ekledim , android 11 için indirme linki verirseniz sevinirim

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6
Daha önce indirdiğim sürüm(eski) ilk 1 dakikayı oynatıyor sonra donup kalıyor, yeni sürüm indirmek için geldim, link göremeyince bunu ekledim , android 11 için indirme linki verirseniz sevinirim
sizin linkleri buldum hocam (yandex)
diğer üst sürümünü silip sizin verdiğinizi yükledim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Şuan da güncel sürüm 18.29.38 sürümü yakın zamanda güncelleme gelecektir. Şuanda Android 10 sürümündeyim sorunsuzca kullanmaktayım hocam.
sizin linkleri buldum hocam (yandex)
diğer üst sürümünü silip sizin verdiğinizi yükledim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Burada yaptığınız işlem yanlış çünkü zaten başka güncel sürüm kurmuşsunuz onun üzerine düşük versiyonu kurmaya çalışıyorsunuz. Kaldırıp öyle kurmanız gerek eğer root varsa onu deneyin yok ise yeni olarak 6-7 Android kullanıcıları için link ekledim onu da deneyebilirsiniz.

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6
silip yükledim zaten hocam kullanıyorum şuanda sıkıntı yok, android 12

mvrucu123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Galaxy s4
Konular
15
Merhaba arkadaşlar uygulamayı kullanıyorum da hani zaman düğmesinden videoyu ileri sararken küçük önizleme çıkıyordu ya son sürümde o artık görünmüyor çözümü bilen var mı?

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Merhaba arkadaşlar uygulamayı kullanıyorum da hani zaman düğmesinden videoyu ileri sararken küçük önizleme çıkıyordu ya son sürümde o artık görünmüyor çözümü bilen var mı?
Ayarlar - Revanced Extended - Zaman çubuğu ayarlarına bi bakın

Üst Alt