Uygulama Yine Bir WhatsApp Rezilliği

• Konbuyu başlatan KrakoW
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 482

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Resmi uygulamayı kullanın hatasından sonra hesap açılmayınca sorunu bir üst seviyeye taşıyıp spam hatası vermeye başladı.

Gözden geçir dediğimde ise WhatsApp'a bir rapor gönderip 24 saat bekleyin diyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Root veya 3.parti whatsapp araçları gibi şeyler kullandınız mı? Bootloader kilidi açık mıydı?

bulent872

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B.
Cihazım
Sea+Ginkgo
Meslek
Öğrenci
Konular
0
6 yıldır WhatsApp+ kullanıyordum, geçen ay gelen uyarı ile çok üzüldüm, daha sonra acele eder 2013 yılına kadar sahip olduğum tüm WhatsApp mesajlarını doğru adımlar atarak kurtarabildim ve orijinal WhatsApp'a geçiş yaptım.

Tek fark ettiğim nokta ise şu, 6 senedir WhatsApp Plus ve WhatsApp Orijinali beraber deneyimlemiş birisi olarak, WhatsApp Orijinalin aldığı her büyük ve küçük güncellemede WhatsApp Plus'a adım adım benzemesiydi, fakat bunu o kadar uzun bir zaman diliminde ve yavaşça yapıyorlar ki bir hüsrana sebep oluyor.

Hâlâ WhatsApp Orijinal'e alışamadım, hâlâ WhatsApp Orijin bir çok konuda noksan, ve Meta şirketinin bize bunu dayatması ise rezillik.

Uzun lafın kısası, umarım önemli mesajlarınız yoktur, eğer var ise otomatik yedekleme yapmadan(mesajları yok sayacak) mesajlarınızı kurtariniz derim, isterseniz bir kaç YouTube linki atabilirim, Hintliler bizden önce çözmüş durumu, onun haricinde tek temennim WhatsApp Plus gibi haricî etkenler sahalara geri döner.

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
6 yıldır WhatsApp+ kullanıyordum, geçen ay gelen uyarı ile çok üzüldüm, daha sonra acele eder 2013 yılına kadar sahip olduğum tüm WhatsApp mesajlarını doğru adımlar atarak kurtarabildim ve orijinal WhatsApp'a geçiş yaptım.

Tek fark ettiğim nokta ise şu, 6 senedir WhatsApp Plus ve WhatsApp Orijinali beraber deneyimlemiş birisi olarak, WhatsApp Orijinalin aldığı her büyük ve küçük güncellemede WhatsApp Plus'a adım adım benzemesiydi, fakat bunu o kadar uzun bir zaman diliminde ve yavaşça yapıyorlar ki bir hüsrana sebep oluyor.

Hâlâ WhatsApp Orijinal'e alışamadım, hâlâ WhatsApp Orijin bir çok konuda noksan, ve Meta şirketinin bize bunu dayatması ise rezillik.

Uzun lafın kısası, umarım önemli mesajlarınız yoktur, eğer var ise otomatik yedekleme yapmadan(mesajları yok sayacak) mesajlarınızı kurtariniz derim, isterseniz bir kaç YouTube linki atabilirim, Hintliler bizden önce çözmüş durumu, onun haricinde tek temennim WhatsApp Plus gibi haricî etkenler sahalara geri döner.
Yedek almıştım aldıktan 1 gün sonra gitti WhatsApp
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Root veya 3.parti whatsapp araçları gibi şeyler kullandınız mı? Bootloader kilidi açık mıydı?
Hayır hatta şuan bootloader kilidi dahi kapalı.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
WhatsApp yaptığı işlemlerde hiç modlu uygulama kullanmayanlara bile ban hatası ile karşı karşıya hocam. Yakında çözülür diye umut ediyorum.

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
eski bir android cihazda whatsappim aciliyor fakat kendi cihazimda veya yeni aldiğim xiaomi cihazlarda ayni uyariyi veriyor, saçmaladilar iyice

Üst Alt