İnceleme Xiaomi mi5 bend test

miuici

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
4
Xiaomi mi5 in neden bu kadar ucuz olduğunu anladım,adam çubuk kraker gibi kırdı telefonu :(((

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bir başka kişinin daha yaptığı akıl almaz testler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
Xiaomi mi5 in neden bu kadar ucuz olduğunu anladım,adam çubuk kraker gibi kırdı telefonu :(((

Mi4 de bir o kadar ucuzdu. 9mm kalınlıkta paslanmaz çelik çerçeveyi de kırsın kırabiliyorsa.

Ucuz olmasıyla alakası yok. Alüminyum tabi ki daha ucuz, ama bunlar devede kulak maliyetler.

Tasarım kusurlu. Hiç dikkate almamışlar belli ki.

Cihaz oldukça hafif. Metal gövde yanlarda aşırı derecede ince bir de uygulanan kuvvete açılı durması nedeniyle muhtemelen daha kolay hasar görmüştür. Yanlardaki butonlar zaten gövde dayanımını azaltıyor.

Bahane olarak söylemiyorum, bu kadar dayanıksız olması rezalet, ama ucuzlukla alakası yok.

miuici

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
4
Hocam galaxy s7 edge i izledikten sonra xiaominin sağlamlık açısından hali içler acısı;

_CeKoCu_

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aptal Adam
Cihazım
Mİ 5 , Mİ9 SE
Meslek
Danışman
Konular
33
videoyu görünce şaşırdım :) biraz daha sağlam olabilirmiş en azından.

tr06

m!u!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tr
Cihazım
discovery
Konular
36
Bu telefon kıranlar ne çeşit bir zihin dünyasına sahipler?! Çok ilginç bir fantazi, kırınca noluyor yani?! Ne kadar dandikmiş mesajı mı vermeye çalışıyolar.. Yazık, güzelim telefona işkence ederek mahfetti. Sıfır cihaz bir de, bari kullanılmış bir cihazı parçala. Bir de kafasında aynı çalışmaları yapsaydı keşke, test için..

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Ne güzel TR gelecek garantili Mi5 bekliyordum, kararımı vermiştim. Redmi Note 3 Pro alacağım bu gidişle. miuici Redmi Note 3 Pro içinde böyle bir test yayınlamaz umarım. Mi5'in yere düştüğünü, ince çerçeveli, kamera arkadan sol üstte yere çakıldığını düşünmek istemiyorum.

miuici

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
4
Ne güzel TR gelecek garantili Mi5 bekliyordum, kararımı vermiştim. Redmi Note 3 Pro alacağım bu gidişle. miuici Redmi Note 3 Pro içinde böyle bir test yayınlamaz umarım. Mi5'in yere düştüğünü, ince çerçeveli, kamera arkadan sol üstte yere çakıldığını düşünmek istemiyorum.

Sorma hocam bende mi5 yurtdışından getirtecektim,çok büyük şaşkınlık içerisindeyim,pro modeli seramik belki o daha sağlamdır diye ümit ediyorum.

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
Sorma hocam bende mi5 yurtdışından getirtecektim,çok büyük şaşkınlık içerisindeyim,pro modeli seramik belki o daha sağlamdır diye ümit ediyorum.

Hiç fark etmez, zayıflık camdan kaynaklanmıyor zaten.

Üst Alt