Rom Xiaomi Mi11 Ultra - XiaomiEu Android 13 MIUI 14

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Ben buradan indirmiştim gayette hızlı iniyor rom hybrid fastboot veya twrp fark etmeden yükleyebilirsin

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
miui_STAR_V14.0.23.7.17.DEV_429ab62eae_13.0 şuan burdan bu sürüm indiriyorum twrp ile yükleyeceğim. beta sürümü bana daha cazip geldi zaten betadaydım :D bi maceraya girdim ama dur bakalım çıkabilecekmiyiz.

Daha önceleri hybrit romu pcden yüklüyordum şimdi flash_all dediğim zaman hiç birşey olmuyor. Yada Mi flash ile yüklediğimde de yüklenmiyor. bi yerlerde hata yapıyorum sanırım ama bulamadım. Bide twrp sabit kalmıyor çok sinir oldum

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
miui_STAR_V14.0.23.7.17.DEV_429ab62eae_13.0 şuan burdan bu sürüm indiriyorum twrp ile yükleyeceğim. beta sürümü bana daha cazip geldi zaten betadaydım :D bi maceraya girdim ama dur bakalım çıkabilecekmiyiz.

Daha önceleri hybrit romu pcden yüklüyordum şimdi flash_all dediğim zaman hiç birşey olmuyor. Yada Mi flash ile yüklediğimde de yüklenmiyor. bi yerlerde hata yapıyorum sanırım ama bulamadım. Bide twrp sabit kalmıyor çok sinir oldum
Bu işlere çok vakıf değilim benim cihaza twrp kuran burdan bir arkadasti çocuğum daha bilgili arkadaş yaparken bakmış twrp dosyalarını flaslayip öyle kuruyor demişti yanlış hatırlamıyorsam verdiğim sitede twrp de olması lazım bir incelemenizde fayda var

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
twrp yüklüyorum onda sorun yok kalıcı yapamadım :) teşekkür ederim yinede bilgi için

hhoops

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samed
Cihazım
mi 6
Konular
4
bende miuı 14.0.2.0. bbunu verilerim silinmeden nasıl guncellerım ? telefonun kendı guncelleme arayuzde yenı bir sürüm yok

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
bende miuı 14.0.2.0. bbunu verilerim silinmeden nasıl guncellerım ? telefonun kendı guncelleme arayuzde yenı bir sürüm yok
EU rom mu ? eğer eu romsa stabil sürümden yine stabil güncel sürümü yüklediğinde veri kaybın olmaz ama farklı bir rom yüklemek istersen malesef verilerin yedeklemediğin sürece silinir

hhoops

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samed
Cihazım
mi 6
Konular
4
EU rom mu ? eğer eu romsa stabil sürümden yine stabil güncel sürümü yüklediğinde veri kaybın olmaz ama farklı bir rom yüklemek istersen malesef verilerin yedeklemediğin sürece silinir

cihaz hakkında sayfasında yazana göre
miui global 14.0.2(TKAIDXM)
yukleyeblır mıyım yani ?

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
miui global 14.0.2(TKAIDXM) ID yazan yer Indonesia romdur. O yüzden eu rom kurmak istersen temiz kurulum yapman gerekir temiz kurulum yaparkende tüm verilerini silmen gerekir. Yine Indonesia rom ile devam etmek istersen zaten en güncel Indonesia romuna sahipsin. Şuan gelen veya bundan sonra gelecek olan güncellemeler de sadece güvenlik güncellemesi olacaktır. Mi 11 ultra için çin roma güncelleme desteği bitiyor malesef.

buradan güncelleme gelip gelmediğine yada hangi rom hangi sürümde olduğunu kontrol edebilirsin.

hhoops

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samed
Cihazım
mi 6
Konular
4
miui global 14.0.2(TKAIDXM) ID yazan yer Indonesia romdur. O yüzden eu rom kurmak istersen temiz kurulum yapman gerekir temiz kurulum yaparkende tüm verilerini silmen gerekir. Yine Indonesia rom ile devam etmek istersen zaten en güncel Indonesia romuna sahipsin. Şuan gelen veya bundan sonra gelecek olan güncellemeler de sadece güvenlik güncellemesi olacaktır. Mi 11 ultra için çin roma güncelleme desteği bitiyor malesef.

buradan güncelleme gelip gelmediğine yada hangi rom hangi sürümde olduğunu kontrol edebilirsin.

teniz kurulumla global rom yuklemek istesem bunu nasıl yaparım? hangi konuya bakmam gerekır yardımcı olur musunuz? telefonda bootloader kilidi açık mı bılmyorum. telefonu şuan kayıtsız kullanıyorum

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Hocam beni yanlış anlama sanırım bilgin çok az o yüzden bu işlemleri forumda iyice araştırmadan girişmeni tavsiye etmem. Rom ve root olayları bazen çok basit gibi gözükse de telefonun brick olma ( geri dönülmeyecek derecede bozulma) ihtimali var. Forumda veya internette merak ettiğin tüm konular var, bu konuları iyice araştır oku videolar izle ve en son kendine güveniyorsan giriş. yine takıldığın tüm konularda burdan yardımcı oluruz.

Bootloader kilidin açıksa telefonu yeniden başlattığınde açılış ekranında kilit açık işareti çıkar. eğer açık değilse hiç bir kilit ile ilgili ibare çıkmaz.

Üst Alt