Rom Xiaomi Mi 11 Ultra - Xiaomi.Eu Android 14 HyperOS 1.0

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Bende öyle yaptım şuan gayet memnunum çok akıcı biraz ısınma oluyor ama genel olarak stabil
ısınma sorunu bizim 888 işlemcisi ile alakalı. internette araştırdığımda bu işlemcinin çok ısındığı yazıyor.

Suheyls

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SüheyL
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
0
Sistem uygulamaları bilinmeyen kaynaktan yüklenemiyor. Bir de temalar bölge değişsek bile aynı kalıyor sadece çin temaları var. Bunları aşmanın yolunu bulan var mı?

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Sistem uygulamaları bilinmeyen kaynaktan yüklenemiyor. Bir de temalar bölge değişsek bile aynı kalıyor sadece çin temaları var. Bunları aşmanın yolunu bulan var mı?
eu rom çin romundan çevirme olduğu için temalar çin olur. onun için temaları global yapmaya dair internette anlatımlar vardı bi ara ben yapmıştım.
Sistem uygulamaları içinde yine aynı şekilde sorunu google yazdığında forumda anlatımlar mevcut.

Rehber - Miui 12-13-14 Global Tema Uygulaması + Global İçe Aktarma Özelliği Temalar için bu yazıya bakabilirsin.

Suheyls

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SüheyL
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
0
eu rom çin romundan çevirme olduğu için temalar çin olur. onun için temaları global yapmaya dair internette anlatımlar vardı bi ara ben yapmıştım.
Sistem uygulamaları içinde yine aynı şekilde sorunu google yazdığında forumda anlatımlar mevcut.

Rehber - Miui 12-13-14 Global Tema Uygulaması + Global İçe Aktarma Özelliği Temalar için bu yazıya bakabilirsin.
Normal miui de bölge değiştirince temalar değişirdi hyperos da en azından bunda aynı kalıyor, paket yükleyiciye gelince yine miui de farklı bir paket yükleyici ile sistem uygulamaları yükleniyordu bunda o da olmuyor. En azından benim denediğim yollar bunlardı. Teşekkür ederim cevabın için ayrıca.

Üst Alt