HyperOS Xiaomi HyperOS - Bootloader Kilit Açma Kuralları Güncelleme Duyurusu

dostnametr1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
t290
Konular
0
daha çok şansa diyebilirim ki hyper os da sıkıntı olacağını bilmiyordum miui 14 de kilit açmak için geliştirici seçeneklerden cihazı ekledim hyper os güncellediğim de hata veriyordu ama mi unlock ile baktığım da 1 haftalık süreç işliyordu süreç bitince mi unlock ile açtım

Bende poco f5 cihazımda MIUI 14 ile başvuru yaptım. Sonra bilgim olmadigi için hyper OS güncellemesini yaptım.

Şuanda süre sayıyor 24 saat kaldı. İçim içimi yiyordu olacak mı diye. Sizin mesajınız biraz olsun içimi rahatlattı inşallah bende sorunsuz açabilirim.

muhammetseval

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
Bende poco f5 cihazımda MIUI 14 ile başvuru yaptım. Sonra bilgim olmadigi için hyper OS güncellemesini yaptım.

Şuanda süre sayıyor 24 saat kaldı. İçim içimi yiyordu olacak mı diye. Sizin mesajınız biraz olsun içimi rahatlattı inşallah bende sorunsuz açabilirim.
Sorunsuz olur hiç dert etmeyin şu an geliştirici seçeneklerden eklemeye kalksanız hata verecektir ama cihaz eklenip sayaç işlediği için sorun olmaz modeli bir defa okuttuk çünkü ben root ve magisk ile cayır cayır kullanıyorum :)

dostnametr1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
t290
Konular
0
Sorunsuz olur hiç dert etmeyin şu an geliştirici seçeneklerden eklemeye kalksanız hata verecektir ama cihaz eklenip sayaç işlediği için sorun olmaz modeli bir defa okuttuk çünkü ben root ve magisk ile cayır cayır kullanıyorum :)

Cihaz neydi hocam ?
Eu rom a geçmem lazim benim acil.

Poco launcher kadar dandik birsey gormedim. 15pm den gectim zorlanma bekliyordum ama bu kadar kotu yazılım beklemiyordum.

muhammetseval

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
Cihaz neydi hocam ?
Eu rom a geçmem lazim benim acil.

Poco launcher kadar dandik birsey gormedim. 15pm den gectim zorlanma bekliyordum ama bu kadar kotu yazılım beklemiyordum.
Şu an için kullandığım model Redmi Note 12 4G
Ben de cihazım için uygun eu rom yüklemiştim gerçekten güzel iş çıkarıyor fakat hyper os da deneyimlemek amacıyla fastboot ile dün hyper os a geçiş yaptım tekrardan eu roma geçerim büyük ihtimalle

Poco serisi model kullanmadığın için pek yorum yapmam doğru olmaz ama sizin için daha iyi olması dileğiyle bir an önce eu roma geçersiniz inşallah

dostnametr1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
t290
Konular
0
An itibari ile hyperos yüklü poco f5 cihazımın bootloader kilidini sorunsuz bir biçimde açtım.

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
21
Mi 12T pro var çift hat kayitli Eu rom yuklersem fastboottan imei gider mi ?

evrensel34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
xaomi mi9t
Konular
0
ustad benim cihazım 13ultra bl açamıyorum yardımcı olurmusun?

50atakan50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
xiaomi m1 a1
Konular
2
Bence herşey oturana kadar bu yazılım yuklenmemeli,imei atilmis cihazlar için sıkıntı yaratabilie
Bugün güncelleme geldi remi note 12 pro+
Cihazım direncli bootloader kilidi kapalı
Guncellesem sıkıntı olurmu

Valehly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Valeh
Cihazım
Black Shark 4
Konular
2
Hocam garip bir sorunum var ve çözüm bulamıyorum, communityden ekliyorum hep bir gün sonrasına zaman veriyor, ben bunu nasıl çözeceğim Allah aşkına yardım edin
Mi unlockdanda hesap eklenmiyor hep bu mesajı veriyor, bir yöntem daha buldum umarım bu sefer olur, telefonun zamanını pekin yaptım yarın tam zamanında denemeye çalışacağım umarım olur :@:@

Ekli dosyalar

• IMG_20240203_002917.jpg
    IMG_20240203_002917.jpg
    4,4 MB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20240206_034502.jpg
    IMG_20240206_034502.jpg
    2,8 MB · Görüntüleme: 24
Üst Alt