Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vinternatt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağrı
Cihazım
Yok
Konular
3
Oneplus 3t 6GB renk nedir? Bu sefer gelecek olanlarda da çevirici gerekecek mi? Çevirici gerekecekse dash charge olumsuz etkileniyor mu?

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
birkaç gündür foruma giremedim şimdi girdim.

normalde priz çeviriciyi koyuyorum ama ya elimde yoktu o anda ya da saat 17'ye birkaç dakika kalmıştı aracı da çok uzağa çekebildim kargodan koşa koşay yetişeyim diye oneplus3t yanında priz çeviriyici koymadım.
herşey yazılı olsun diye boşuna demiyorum, geciken ürünler için dediğim gibi kargo, ek kılıf, cam vs ekliyorum.
Regionella ürünün çok uzamadan alma şansına sahip olanlardan. Kendisine kılıf sözüm var mıydı hatırlamadım, whatsapp'tan o kısmı bana atarsa sevinirim. Priz çevirici ya da bir gün sonra kargo, ya da son anda kargo priz çeviriciyi kargoya koyamama tercihi yaptım gibi birşey. O gün araç ile gezmek durumundaydım.

Bu arada denileni yapmaya çalışıyorum, cihazı alamayanlar için whatsapp grubu kurarak iletişimde kalmaya çalışıyorum.

foruma da günde en fazla 2 kere girebileceğim.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
KAR KIŞ elektrik derken

son iki ayda kamera arızalı 2 mi5s, bir titreşim arızalı mi5s plus maalesef satamadığım için maddi olarak da sermayeyi bağladık zor durumdayım gerçi henüz mi5s kamera arızalı olanlardan birini iade almadım daha. Sattığım arkadaş sonradan farketti.
Bu nedenle ben de mi5s'leri göndermeden önce kamera testi yapıyorum. sattıktan sonra iade almak onları jelatinsiz benim de ürün temin ettiğim yere iade etmek daha zor olur diye.

Akşama inşallah bir daha bakarım foruma.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17

Netwolf_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Xperia z
Konular
0
Teşekkür ederim paylaşımınız için. Detaylı resimler isteriz tabiki, özellikle elde nasıl duruyor görmek isteriz. Herkes aynı şeyi söylüyor, çok kaygan bir yapıda olduğundan bahsediyor. Şimdi buna birde kılıf takınca daha da zor olacak kullanımı. Ne olurdu sanki şu telefon 5.7 inç olsaydı, yada 5.9 inç. Sanırım bu onların seçimi olmadı, ekran tedariği ile ilgili olabilir.
Şimdi çerçevenin cidden ince olmasından herhalde, o kadar dev gibi ve dediğim gibi rahatsız edici gelmedi bana. ama elleri küçük , bayanlar için vs. tavsiye etmiyorum. ama yeni iphonedan çok da büyük değil, tam ekran hissini sonuna kadar yaşıyorsunuz.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Şimdi çerçevenin cidden ince olmasından herhalde, o kadar dev gibi ve dediğim gibi rahatsız edici gelmedi bana. ama elleri küçük , bayanlar için vs. tavsiye etmiyorum. ama yeni iphonedan çok da büyük değil, tam ekran hissini sonuna kadar yaşıyorsunuz.
Tekrar hayırlı olsun hocam. Merakla bekliyoruz kullanıcı deneyimlerini paylaşmanızı.

tr06

m!u!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tr
Cihazım
discovery
Konular
36
Bir önceki mesajlarda benden cihaz alanlar ve tarafım dışında kimsenin yorum yapmaya hakkı yok anlamına gelen bir cümleniz var, bu nasıl bir mantık? Yetişemiyorsanız, yetişebildiğiniz kadar LİMİT ile çalışmanız gerekmiyor mu? Daha fazla kazanmak için sipariş İSTİFİ yaparak insanları mağdur etmek yerine bu şekilde bir limit ile çalışmak daha yerinde olmaz mı?

Altınızda aracınız varsa, elektriklerin olduğu yerlerdeki kargolara gidip insanların mağduriyetlerine kısa sürede çözüm bulmak zor mu?

Ayrıca burada milletin kaç bin tl lik parasını aylarca işletip, onlarla haksız yere "ağız dalaşına" girmek nasıl bir ticari anlayıştır, tuhaf. Ve bekleyenlere şu kadar para verdim, şu kadar ödedi 100 daha fazla ödedim vs gibi iyilik yapmış gibi savunmalar da adil ve etik değil.

Ayrıca sizin siparişiniz kargoda, kargo fişini hemen yolluyorum dediğiniz halde, kargoyu çekiyorum hemen fişi de atacağım dediğiniz halde üstelikte bu kadar tepki olmasına rağmen ve de kargonun gideceği muhatap kişinin sürekli fiş ve kargo takibini sayfaya eklemenizi istemesine rağmen yapmamanız da sizden alışveriş yapacaklar için çok sıkıntılı bir durum bana göre.

Tartışma yaratmak gibi bir amacım yok, yıkıcı eleştiri de yapmıyorum, baltalama hiç.. Anlayana..

catacoken

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 2 mi5s
Meslek
Çiftçi + Arıcı
Konular
1
Koray bey bu gün gelen cihaz bozuk dedi saglam olanı da daha önce alan bir arkadaşa verecekmiş.bana da para iadesi yapacak tı gün içerisinde ama yapmadı! Ve ben sabah başka bir arkadaşdan cihaz almak için anlaştım satıcı benden para bekliyor ama koray bey daha iade yapmadıgı için şu anda mağdur oluyorum.whatsaptan cvp vermiyor en azından burada bir cvp bekliyorum. Ne zaman para iadesi yapacaksınız. Gelecek aya mı ? Yoksa benim gelip masraflarımla birlikte mi almam gerekecek veyahut birini mi gönderelim paramızı almak için. Zaten mağdur olduz en azından duyarlı olup bu rezilliğe bi son verin artık hep iyi niyetimden bişey demedim. Artık sıkıldım bu işten.bu da bana ders olsun havale ile falan cihaz alınmaz arkadaş. Bunuda öğrendik.

catacoken

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 2 mi5s
Meslek
Çiftçi + Arıcı
Konular
1
Birde ben siyah mi5s sipariş ettiğimde dolar bu seviyede değildi simdi herkez fiyatı çekti malum dolar diyolar. ?

Regionella

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Recep
Cihazım
OnePlus 3T
Meslek
Dr.
Konular
0
birkaç gündür foruma giremedim şimdi girdim.

normalde priz çeviriciyi koyuyorum ama ya elimde yoktu o anda ya da saat 17'ye birkaç dakika kalmıştı aracı da çok uzağa çekebildim kargodan koşa koşay yetişeyim diye oneplus3t yanında priz çeviriyici koymadım.
herşey yazılı olsun diye boşuna demiyorum, geciken ürünler için dediğim gibi kargo, ek kılıf, cam vs ekliyorum.
Regionella ürünün çok uzamadan alma şansına sahip olanlardan. Kendisine kılıf sözüm var mıydı hatırlamadım, whatsapp'tan o kısmı bana atarsa sevinirim. Priz çevirici ya da bir gün sonra kargo, ya da son anda kargo priz çeviriciyi kargoya koyamama tercihi yaptım gibi birşey. O gün araç ile gezmek durumundaydım.

Bu arada denileni yapmaya çalışıyorum, cihazı alamayanlar için whatsapp grubu kurarak iletişimde kalmaya çalışıyorum.

foruma da günde en fazla 2 kere girebileceğim.

sizin ve başka oneplus'çıların bakması gereken bir mesaj var duvarımda.

http://forum.miuiturkiye.net/uyeler/selduman.8861/#profile-post-835

Kılıf cam sözü vardı bunlar mühim değil de çeviriciyi bulamadım bulunduğum ilçede, şu an mağdur durumdayım, orijinal şarj aletini kullanamadığımdan zarar görecek diye korkuyorum.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zenex'e bir kaç ay sonra bir imei işim düşecek şu an biraz tuzlu fiyata yapıyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt