Rom Xiaomi.eu 7.9.14güncelleme

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Yapacak birşey yok abi böyle devam. Geçmem artık global e kolay kolay.
şu anda eu romdamisin. eğer eu romdaysan bi kaç soru sorayım otadan gelen güncellemeler fix seklindemi komple rommu?
beta romun üzerine farklı özellik olarak neler var yoksa sadece china betayi türkçe yapıp play store yüklü fazla uygulamalar kaldırılmış bir rommu? miui pro romdan memnun olduğum için pek geçmek istemedim bugüne kadar belki gelecek sürümlerde düşünebilirim

MiuiPro 7.9.7 Mi5s

andersin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
şu anda eu romdamisin. eğer eu romdaysan bi kaç soru sorayım otadan gelen güncellemeler fix seklindemi komple rommu?
beta romun üzerine farklı özellik olarak neler var yoksa sadece china betayi türkçe yapıp play store yüklü fazla uygulamalar kaldırılmış bir rommu? miui pro romdan memnun olduğum için pek geçmek istemedim bugüne kadar belki gelecek sürümlerde düşünebilirim

MiuiPro 7.9.7 Mi5s
Yok abi miuipro devam sen gibi :D o dediklerinin cevabını bende bilmek isterdim ;)

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Yok abi miuipro devam sen gibi :D o dediklerinin cevabını bende bilmek isterdim ;)
o zaman 2 hafta daha beklesin bizim mağaza kırtasiye dönemine girdi artık 10 gün mağazayı sabah aç gece yarısı kapat yapacağım o yüzden çalışan bir sistem lazım

MiuiPro 7.9.7 Mi5s

Üst Alt