Yardım Xiaomi 14 Pro EU veya Global Rom

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhabalar, Çin Versiyonu, Global tanıtılana kadar kullanmak en sağlıklısı gibi ama playstore apk güvenilirmidir bilgisi olan var mı ? Veya Çin versiyonunu kullanıp sosyal medya, oyun vb. indirenler varmıdır?
Eu stabil daha mantıklı,kilit kapalı ise basic google servislerini açıp play store kullanabilirsiniz

gigascor45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ILKER GUNDUZ
Cihazım
MI 6
Konular
18
hangi ülkeden aldınız ne kadara geldi
Pekin den geldi 32.000tl ye mal oldu ama dolar artıyor tabi haha--haha--haha--
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kayıt nasıl yapacaksın direnç oluyor mu ?
Henüz direnç kaydı yok daha 1 sene vaktim var illaki çıkar

Eu stabil daha mantıklı,kilit kapalı ise basic google servislerini açıp play store kullanabilirsiniz
Eu haftalık olanı çıktı yükledim sıkıntı yok ama kilid açıldıktan sonra önce orjinal çin stabili flashlayın(flash yaparken dikkat edin cihazı tekrar kilitlemeyin) sonra eu romu temiz olarak kurun update yapmayın

socrates3000

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin
Cihazım
mi 8 explorer
Konular
2
selamlar, bende arkadaşıma çinden aldırdım 14 pro. boatloader nasıl açılıyor bilgisi olan var mı? araştırdığımda hyperos da xioami boatloader a izin vermiyor şeklinde yazılar gördüm.

dgnk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
mi 14 Pro
Konular
0
selamlar, bende arkadaşıma çinden aldırdım 14 pro. boatloader nasıl açılıyor bilgisi olan var mı? araştırdığımda hyperos da xioami boatloader a izin vermiyor şeklinde yazılar gördüm.
Merhaba, ben de yeni aldım. Cihazı şu anda ingilizce kullanıyorum. boatloader konusunda ben de farklı dillerdeki forumlarda Xiaomi'nin kilit açılmasına izin vermeyeceğini okudum ama 25-40 dolar civarında kilidi açanlardan bahsediliyor. Aslında kısa vadede sadece dilini Türkçe yapabilsem yeterli.
Google uygulamaları sorunsuz çalışıyor ama iki temel sorunum var; birisi Google Haritalarda zaman çizelgesi çalışmıyor, diğeri de android auto çalışmıyor. Bu konularda çözüm hakkında yardım edebilecek olursa sevinirim.

gigascor45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ILKER GUNDUZ
Cihazım
MI 6
Konular
18
Merhaba, ben de yeni aldım. Cihazı şu anda ingilizce kullanıyorum. boatloader konusunda ben de farklı dillerdeki forumlarda Xiaomi'nin kilit açılmasına izin vermeyeceğini okudum ama 25-40 dolar civarında kilidi açanlardan bahsediliyor. Aslında kısa vadede sadece dilini Türkçe yapabilsem yeterli.
Google uygulamaları sorunsuz çalışıyor ama iki temel sorunum var; birisi Google Haritalarda zaman çizelgesi çalışmıyor, diğeri de android auto çalışmıyor. Bu konularda çözüm hakkında yardım edebilecek olursa sevinirim.
Merhaba Telegram'dan bu arkadaşa ulaşın 40 dolara kilidi açıyor sonra eu romu yüklersin. Ben geçen hafta hallettim. İletişime geçin size saat veriyor o saaate pc başında olun talimatları izleyin. 15 dk da hallediyor...

Merhaba Telegram'dan bu arkadaşa ulaşın 40 dolara kilidi açıyor sonra eu romu yüklersin. Ben geçen hafta hallettim. İletişime geçin size saat veriyor o saaate pc başında olun talimatları izleyin. 15 dk da hallediyor...

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

gepettooo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kerem
Cihazım
mi6
Konular
0
Hocam kç GB ne kadara mal oldu

Kaputt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
17
Merhaba Xiaomi 14 Pro aldım Haftaya elimde olacak fakat hiç bir yerde global veya eu rom bulamadım. Çıkmadımı acaba? Bilen lütfen yardım etsin...
kaç paraya aldınız ve imel kaydı ne kadar bilgim yokta

gigascor45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ILKER GUNDUZ
Cihazım
MI 6
Konular
18