Soru Xiaomi 14 imie

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
50 bin olduğunu kim söyledi hocam ?
512/16 direnç kayıtlı 39.900 görünüyor.
Aradaki fark 35100 TL.
Piyasadaki çoğu satıcıyı bildiğim için 50 Bin TL civarında olduğunu ben söylüyorum hocam. Sizin dediğiniz fiyata sadece Çin modelleri satılıyor. Global modelleri alabilmeniz için 48-50 Bin bandında bir para ödemeniz gerekir.
Belki sizin için hangi versiyon olduğu çok önemli olmayabilir ama şahsen ben Çin model bir cihaza o parayı vermem.
Hoş iPhone 15 pro fiyatına satılan dandik bir çin markasına o parayı vermenin literatürdeki yerini de sorgulamak icap edebilir. wasntme~~giggle~~
Not: Sizin dirençli cihaz kullandığınızı zaten biliyorum. Ben
" Kayıt yapılamaz " denilen 14 ultranın direnç işlemi sonrası ne kadar stabil çalışacağını merak ediyorum.

Son düzenleme:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Piyasadaki çoğu satıcıyı bildiğim için 50 Bin TL civarında olduğunu ben söylüyorum hocam. Sizin dediğiniz fiyata sadece Çin modelleri satılıyor. Global modelleri alabilmeniz için 48-50 Bin bandında bir para ödemeniz gerekir.
Belki sizin için hangi versiyon olduğu çok önemli olmayabilir ama şahsen ben Çin model bir cihaza o parayı vermem.
Hoş iPhone 15 pro fiyatına satılan dandik bir çin markasına o parayı vermenin literatürdeki yerini de sorgulamak icap edebilir. wasntme~~giggle~~
Not: Sizin dirençli cihaz kullandığınızı zaten biliyorum. Ben
" Kayıt yapılamaz " denilen 14 ultranın direnç işlemi sonrası ne kadar stabil çalışacağını merak ediyorum.
Piyasada Çin model yok denecek kadar az.
Şu an global fiyatı üstte yazdığım.
Çin daha da ucuz.
Cihazın lansman fiyatı zaten 1000 dolar.
Getiren kişi 150-200 dolar kar ekliyor.
50 dolar da kayıt.

39 bine geliyor. Malum satıcı şu an satıyor hatta.

Siz beklemeye devam edin hocam.

Son düzenleme:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Sayın kafeinsiz hocam
Mevzulara kendi zaviyesinden bakan insanlarla görüş birliği sağlanamayacağını bildiğim için haklısınız diyorum.8=)
(Yalnız cihazın global lansman fiyatı 1499 Euro. Eğer aynı malûm satıcıdan bahsediyorsak sitesinde global diye sattığı cihazların çoğu çin modeli ve bunu ancak cihazı elinize aldığınızda anlıyorsunuz )
Kaldı ki ne sizin alma niyetiniz var ne de benim bir karar vermişliğim ama öyle boş boş tartışıyoruz.facepalm~~
Haklısınız diyor ve konuyu kapatıyorum.Yes~~

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
düz 14 e gelir mi acaba alacaktım vazgeçmiştim. ultranın haberini sezer şimşek yazdı. henüz gelişme göremedim 14 ile ilgili

Son düzenleme:

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26
düz 14 e gelir mi acaba alacaktım vazgeçmiştim. ultranın haberini sezer şimşek yazdı. henüz gelişme göremedim 14 ile ilgili
Ben de inceden inceden takip ediyorum çıktığı gibi alacağım inşallah :)

Üst Alt