Karşılaştırma Xiaomi 13T vs K60 vs 12

• Konbuyu başlatan bludy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 23
  • Görüntüleme 717

bludy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
-
Konular
2
Aklımda bu 3 cihaz var ama hangisi daha iyi olur kararsızım
Kamera günü kurtarsa yeter ama performanslı bir cihaz istiyorum yazılım mühendisliği okuyorum bir program deneyeceğim zaman telefonda düzgün çalışmasını isterim
Oyun da oynarım ve ekran da benim için önemli
Hangisini öneririsiniz

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
K60 ön plana çıkıyor o zaman hocam. İşlemcisi daha iyi, ekranı güzel. Kamerada Xiaomi 12 çok daha iyidir ama işlemcisi biraz ısınıyor onun da. 13T kötü değil ama performans konusunda üçü arasında en geride kalanı.

bludy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
-
Konular
2
K60 ön plana çıkıyor o zaman hocam. İşlemcisi daha iyi, ekranı güzel. Kamerada Xiaomi 12 çok daha iyidir ama işlemcisi biraz ısınıyor onun da. 13T kötü değil ama performans konusunda üçü arasında en geride kalanı.
Teşekkürler hocam peki
Telefonu yurtdışı alıcağım direnç kayıt yapıldıktan sonra yapmam gereken bir şey var mıdır

frknaknc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
61
Sayın hocam kamera konusunda Xiaomi 13t daha iyi Dxomarktan 123 puan almış xıaomi 12, 113 puan almış ve k60 ın kamerası bu 2 cihazdan daha düşük.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Teşekkürler hocam peki
Telefonu yurtdışı alıcağım direnç kayıt yapıldıktan sonra yapmam gereken bir şey var mıdır
Yapılacak başka bir şey anca rom root işleridir isterseniz hocam. Bu kadar. :)

Sayın hocam kamera konusunda Xiaomi 13t daha iyi Dxomarktan 123 puan almış xıaomi 12, 113 puan almış ve k60 ın kamerası bu 2 cihazdan daha düşük.
Xiaomi 13T kullanıyorum kendim hocam, bence kamerası az abartı bir cihaz. 12 daha iyi gibi benim için.

bludy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
-
Konular
2
Teşekkürler arkadaşlar bütçem arttı xiaomi 13 cihazını alıcağım tekrardan teşekkürler

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
25
Yapılacak başka bir şey anca rom root işleridir isterseniz hocam. Bu kadar. :)

Xiaomi 13T kullanıyorum kendim hocam, bence kamerası az abartı bir cihaz. 12 daha iyi gibi benim için.
Kamerası gerçekten beklenilen performansı vermiyor sebebi amiral gemi cihaz olmaması muhtemelen malzemeden caliyorlar

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Kamerası gerçekten beklenilen performansı vermiyor sebebi amiral gemi cihaz olmaması muhtemelen malzemeden caliyorlar
Ana kamera bir nebze iyi de telefotoyu hiç beğenemedim. Sanki 50mp değil de 8 mp kamerayı upscale etmiş gibiler. Çok soft, netlikten uzak çekiyor. Bir de OIS olmamasından dolayı odaklamak da zor, net çekim yapmıyor sarsıntı olduğu için. Ultra geniş orta segmentten hallice zaten. Xiaomi çok reklamını yaptı ama kameraları daha güzel ayarlayabilirdi.

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
25
Ana kamera bir nebze iyi de telefotoyu hiç beğenemedim. Sanki 50mp değil de 8 mp kamerayı upscale etmiş gibiler. Çok soft, netlikten uzak çekiyor. Bir de OIS olmamasından dolayı odaklamak da zor, net çekim yapmıyor sarsıntı olduğu için. Ultra geniş orta segmentten hallice zaten. Xiaomi çok reklamını yaptı ama kameraları daha güzel ayarlayabilirdi.
Fotoğrafta yüzde 15 gibi bir fark var bence amiral.gemilerle ama video kismi amiral gemilerle arasında %50 falan fark var yurt dışı cihazlar için söylüyorum parasının hakkını veriyor yurt içinde bence hakkını vermiyor

Üst Alt