Araçlar Xiaomi 13T Gcam 4k 60fps

pess0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
discovery
Konular
9
Merhaba arkadaşlar,

Xiaomi 13T için Gcam APK dosyasını indirdim. Normalde telefon 4K 60 FPS'yi desteklemiyor, ancak Gcam 60 FPS çekim yapmaya izin veriyor. Fotoğraf ve videolar konusundaki bilgi düzeyim sınırlı, bu yüzden deneyen arkadaşlar, Gcam'in iyi ve kötü yönlerini yorumlarsa faydalı olabilir.

[Gcam İndirme Linki]( )

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Sitedeki bahsi geçen sürüm bu:

Daha güncel sürümünü kullanıyorum, bende 4K60Fps çalışmıyor. Bu sürümü de denerim.

Not: Sitedeki altı apkden istediğinizi indirin. Bazı cihazlarda sorun çıkartıyor diye farklı kodlarla paketlenmiş hali, hepsi birbirinin aynısı.

pess0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
discovery
Konular
9

Daha güncel sürümünü kullanıyorum, bende 4K60Fps çalışmıyor. Bu sürümü de denerim.

Not: Sitedeki altı apkden istediğinizi indirin. Bazı cihazlarda sorun çıkartıyor diye farklı kodlarla paketlenmiş hali, hepsi birbirinin aynısı.
Kalite bakımından nasıl? ben bir fark göremedim stok sanki daha iyi 60 FPS dışında

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Kalite bakımından nasıl? ben bir fark göremedim stok sanki daha iyi 60 FPS dışında
Düz kullanırsanız stok kamera elbette daha iyi ancak önemli olan ayar çekmek GCam'de. :)

Düzenleme: Kendi yaptığım ayarlar:

Telefonunuza indirdikten sonra GCam'i açın. Deklanşör butonunun sağındaki veya solundaki boşluğa çift tıklayın. Çıkan kutucukta depolama alanınız görünecek, XML dosyasını bulup yükleyin.

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25

eline sağlık

pess0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
discovery
Konular
9
Düz kullanırsanız stok kamera elbette daha iyi ancak önemli olan ayar çekmek GCam'de. :)

Düzenleme: Kendi yaptığım ayarlar:

Telefonunuza indirdikten sonra GCam'i açın. Deklanşör butonunun sağındaki veya solundaki boşluğa çift tıklayın. Çıkan kutucukta depolama alanınız görünecek, XML dosyasını bulup yükleyin.
Xml dosyasını yükledim denemeler yapacam. Teşekkür ederim

Son düzenleme:
Üst Alt