Rehber Xiaomi 13 Ultra Tek Tuş TWRP Yükleme Aracı

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracı, Xiaomi telefonlarının birçok modelinde kullanılan bir araçtır ve özellikle TWRP recovery yüklemek için tasarlanmıştır. Aşağıdaki adımları takip ederek Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını kullanabilirsiniz:

• İlk olarak, Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını indirin ve zipten çıkarın.
  • Telefonunuzun geliştirici seçeneklerini açın ve USB hata ayıklama modunu etkinleştirin.
Xiaomi telefonlarda geliştirici seçeneklerini açıp USB hata ayıklama modunu etkinleştirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
  • Telefonunuzun ayarlarını açın.
  • Ayarlar menüsünde "Telefon Hakkında" seçeneğine dokunun.
  • "Telefon Hakkında" sayfasında "MIUI Sürümüne"ne 7 kere ardışık dokunun. Böylece "Geliştirici modu" açılmış olacak.
  • Artık geliştirici seçenekleri menüsüne erişebilirsiniz. Bunun için ayarlar menüsünden "Ek ayarlar" > "Geliştirici seçenekleri" seçeneklerini takip edin.
  • Geliştirici seçenekleri menüsüne girdikten sonra, "USB hata ayıklama" seçeneğini etkinleştirin. Karşınıza bir uyarı çıkarsa, "Tamam" diyerek devam edin.
Artık Xiaomi telefonunuzda USB hata ayıklama modu etkinleştirilmiştir ve bilgisayarınızla telefonunuzu USB kablosu ile bağlayarak hata ayıklama yapabilirsiniz.
  • Telefonunuzu bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlayın.
  • Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını başlatın.
  • Aracın ana ekranındaki talimatlara uygun olarak seçip yapın
  • Yükleme işlemi tamamlandığında, telefonunuz otomatik olarak TWRP recovery moduna geçecektir.
Bu adımları takip ederek Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını kullanabilirsiniz. Ancak, yükleme işlemi sırasında herhangi bir hata oluşursa, telefonunuz zarar görebilir. Bu nedenle, yükleme işleminden önce yedekleme yapmanız ve talimatları dikkatlice takip etmeniz önerilir.

Son düzenleme:

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Hocam a14 twrp mi var yoksa a13 mü yükledi ama dokunmatik çalışmıyor

Son düzenleme:

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
a14 yükledi a14 de denedim ben hocam bir sorun yok bende

smhygz34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi 13 ultra
Konular
3
Merhaba mac üzerinden nasıl kurabilirim acaba ?

Venomz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yücelen
Cihazım
Mi 13 Ultra
Konular
5
Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracı, Xiaomi telefonlarının birçok modelinde kullanılan bir araçtır ve özellikle TWRP recovery yüklemek için tasarlanmıştır. Aşağıdaki adımları takip ederek Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını kullanabilirsiniz:

• İlk olarak, Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını indirin ve zipten çıkarın.
  • Telefonunuzun geliştirici seçeneklerini açın ve USB hata ayıklama modunu etkinleştirin.
Xiaomi telefonlarda geliştirici seçeneklerini açıp USB hata ayıklama modunu etkinleştirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
  • Telefonunuzun ayarlarını açın.
  • Ayarlar menüsünde "Telefon Hakkında" seçeneğine dokunun.
  • "Telefon Hakkında" sayfasında "MIUI Sürümüne"ne 7 kere ardışık dokunun. Böylece "Geliştirici modu" açılmış olacak.
  • Artık geliştirici seçenekleri menüsüne erişebilirsiniz. Bunun için ayarlar menüsünden "Ek ayarlar" > "Geliştirici seçenekleri" seçeneklerini takip edin.
  • Geliştirici seçenekleri menüsüne girdikten sonra, "USB hata ayıklama" seçeneğini etkinleştirin. Karşınıza bir uyarı çıkarsa, "Tamam" diyerek devam edin.
Artık Xiaomi telefonunuzda USB hata ayıklama modu etkinleştirilmiştir ve bilgisayarınızla telefonunuzu USB kablosu ile bağlayarak hata ayıklama yapabilirsiniz.
  • Telefonunuzu bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlayın.
  • Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını başlatın.
  • Aracın ana ekranındaki talimatlara uygun olarak seçip yapın
  • Yükleme işlemi tamamlandığında, telefonunuz otomatik olarak TWRP recovery moduna geçecektir.
Bu adımları takip ederek Xiaomi Tek Tuş TWRP yükleme aracını kullanabilirsiniz. Ancak, yükleme işlemi sırasında herhangi bir hata oluşursa, telefonunuz zarar görebilir. Bu nedenle, yükleme işleminden önce yedekleme yapmanız ve talimatları dikkatlice takip etmeniz önerilir.

Hocam başarı ile yaptım, teşekkürler, root için bu twrpnin advanced kısmında "install magisk 26.4" diye bir seçenek var, onu yükleyerek root yapmış mı oluyoruz? yoksa apk yı yüklemek gerekiyor mu?

realdjferdy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
mi5s
Konular
0
böyle bir hata alıyorum

Ekli dosyalar

• 1710852425911.png
    1710852425911.png
    4,6 KB · Görüntüleme: 25

realdjferdy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
mi5s
Konular
0
yükledim ama bu sefer dosyalar görünmüyor formatta atamam şuan çözümü var mı?

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Güncelleme:

sorun yaşayan arkadaşlar bu son sürümü denesin sorun almaya devam ederseniz driver ları kontrol edin.

realdjferdy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
mi5s
Konular
0
Güncelleme:

sorun yaşayan arkadaşlar bu son sürümü denesin sorun almaya devam ederseniz driver ları kontrol edin.
yine aynı ama driver sorunu yok çünkü fastboot komutları ile manuel kurdum, yalnız bu sefer dosyaları görmüyor ne yapabilirim formatlamadan

Üst Alt