Soru Xiaomi 13 Cihaz ve Direnç Deneyimleri

Sbay18

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sefa Başar
Cihazım
Xiaomi Mi9
Konular
10
Selamun aleyküm öncelikle herkese...

1. Sorum:
Xiaomi 13 alıp almamak konusunda yorumlarınıza ihtiyacım var. Cihazı alıp uzun bir süre kullananlar olarak varsa problemli gördüğünüz noktaları paylaşırsanız çok mutlu olurum.

2. Sorum:
Direnç işlemi yaptırdıktan sonra cihazı kullananlar, varsa karşılaştıkları problemleri paylaşmalarını rica ediyorum. Direnç konusunda ciddi endişelerim var. İyi bir işçilikle yapılsa dahi sorun çıkarma ihtimali var mı sizce?

Mesela pubg mobile oynayan birisi saatlerce oynarken cihaz normal olarak ısınıyor. Aşırı ısınma sonucunda direnç yapılan bölgede herhangi bir şekilde hasar oluşma riski var mı? Veya direnç yaptırdıktan sonra kesinlikle dikkat edilmesi gerekir dediğiniz noktalar nelerdir?

Merakla deneyimlerinizi ve yapacağınız yorumları bekliyorum. Okuyup yorum yazan yazmayan herkese şimdiden teşekkür ederim...😊

fatihsenocak0261

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
mi 5
Konular
2
Selamun aleyküm öncelikle herkese..
1. Sorum:
Xiaomi 13 alıp almamak konusunda yorumlarınar. Cihazı alıp uzun bir süre kullananlar olarak varsa problemli gördüğünüz noktaları paylaşırsanız çok mutlu olurum.

2. Sorum:
Direnç işlemi yaptırdıktan sonra cihazı kullananlar, varsa karşılaştıkları problemleri paylaşmalarını Direnç konusunda ciddi endişelerim var. İyi bir işçilikle yapılsa dahi sorun çıkarma ihtimali var mı sizce? mobile oynayan birisi saatlerce oynarken cihaz normal olarak ısınıyor. Aşırı ısınma sonucunda direnç yapılan bölgede herhangi bir şekilde hasar oluşma riski var mı? Veya direnç yaptırdıktan sonra kesinlikle dikkat edilmesi gerekir dediğiniz noktalar nelerdir?

Merakla deneyimlerinizi ve yapacağınız yorumları bekliyorum.
Hocam direnç ile ilgili birşey diyemem daha yaptırmadım ama cihazdan çok memnunum batarya performans arka kamera olarak cidden memnunum bundan önceki cihazım Oneplus 11'di ondan daha iyi bulduğumu rahatlıkla söyleyebilirim ekranının kırılması üzere buna geçtim ama her anlamda memnun kaldım merak ettiğiniz daha spesifik bir özellik varsa cevaplayabilirim Oneplusımın halinide görsele ekliyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20231224_015834.jpg
    IMG_20231224_015834.jpg
    3,3 MB · Görüntüleme: 121

Furkntuna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
12
Ben 15 20 gün önce direnç yaptırdım karabükte Erhan ustaya oyun oynamam ısındığını görmedim daha ama psikolojik midir nedir şarjı daha çabuk bitiyo gibi geldi onun haricinde bi eksisini görmedim daha dirençsizde 3 ay kullandım bi fark yok şarj konusu dışında

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
bence alın 8 ay öyle kullanın sonra memnunsanız direnç yaparsanız.

mavi_mavi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mavi_mavi
Cihazım
Xiaomi 12t pro
Konular
3
Selamun aleyküm öncelikle herkese...

1. Sorum:
Xiaomi 13 alıp almamak konusunda yorumlarınıza ihtiyacım var. Cihazı alıp uzun bir süre kullananlar olarak varsa problemli gördüğünüz noktaları paylaşırsanız çok mutlu olurum.

2. Sorum:
Direnç işlemi yaptırdıktan sonra cihazı kullananlar, varsa karşılaştıkları problemleri paylaşmalarını rica ediyorum. Direnç konusunda ciddi endişelerim var. İyi bir işçilikle yapılsa dahi sorun çıkarma ihtimali var mı sizce?

Mesela pubg mobile oynayan birisi saatlerce oynarken cihaz normal olarak ısınıyor. Aşırı ısınma sonucunda direnç yapılan bölgede herhangi bir şekilde hasar oluşma riski var mı? Veya direnç yaptırdıktan sonra kesinlikle dikkat edilmesi gerekir dediğiniz noktalar nelerdir?

Merakla deneyimlerinizi ve yapacağınız yorumları bekliyorum. Okuyup yorum yazan yazmayan herkese şimdiden teşekkür ederim...😊
Alın her türlü memnun kalırsınız.
2 eksi yazarım
1. Ekranı soluk öncesinde 5 yıl HTC u 11 kullandım ondan buna geçtim ekran soluklugunu halen hissediyorum
2. Şarjı iyi değil gerçekten iyi değil hele android 14 ile hiç iyi değil.(ama hızlı şarjı çok çok iyi)
onun dışında bence piyasa da tek rakibi s23 olur Kendi segmentine göre rakipsiz her türlü memnun kalırsınız 👍
Arkadaşin da belirttiği gibi alın kullanın duruma göre direnç işine girersiniz.
Ben 8 aya yaklaşık kullanıyorum daha direnç yapmadım yılbaşından sonra yenilecek sonraki 8 ayın bitimine bir iki ay kala direnç yaparım.

fatihsenocak0261

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
mi 5
Konular
2
Alın her türlü memnun kalırsınız.
2 eksi yazarım
1. Ekranı soluk öncesinde 5 yıl HTC u 11 kullandım ondan buna geçtim ekran soluklugunu halen hissediyorum
2. Şarjı iyi değil gerçekten iyi değil hele android 14 ile hiç iyi değil.(ama hızlı şarjı çok çok iyi)
onun dışında bence piyasa da tek rakibi s23 olur Kendi segmentine göre rakipsiz her türlü memnun kalırsınız 👍
Arkadaşin da belirttiği gibi alın kullanın duruma göre direnç işine girersiniz.
Ben 8 aya yaklaşık kullanıyorum daha direnç yapmadım yılbaşından sonra yenilecek sonraki 8 ayın bitimine bir iki ay kala direnç yaparım.
Hocam sizin cihazınızın ekranında bir sorun mu var acaba çok sık telefon değişen biriyim neredeyse tüm amiral gemilerini de deneyimlemişimdir ama bu telefonun ekranını kimsenin soluk diye nitelendirebileceğini düşünmüyorum açıkçası

mavi_mavi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mavi_mavi
Cihazım
Xiaomi 12t pro
Konular
3
Hocam sizin cihazınızın ekranında bir sorun mu var acaba çok sık telefon değişen biriyim neredeyse tüm amiral gemilerini de deneyimlemişimdir ama bu telefonun ekranını kimsenin soluk diye nitelendirebileceğini düşünmüyorum açıkçası
2014 -23 arası hep HTC kullandım en tepe modellerini bu telefonun ekranı kötü değil bana göre benim deneyimine göre soluk kalıyor yoksa ekranı iyi👍

wildwachsend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervişoğlu
Cihazım
Xiaomi MI A1
Konular
10
Dirençli olarak 20 gün kadar kullandım, hiç sorun yaşamadım nfc vs kullandım. fakat oyun oynamadım. Şarjı da sosyal medya banka konuşma vs 1 günü rahat çıkarıyordu.

Sbay18

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sefa Başar
Cihazım
Xiaomi Mi9
Konular
10

Hocam direnç ile ilgili birşey diyemem daha yaptırmadım ama cihazdan çok memnunum batarya performans arka kamera olarak cidden memnunum bundan önceki cihazım Oneplus 11'di ondan daha iyi bulduğumu rahatlıkla söyleyebilirim ekranının kırılması üzere buna geçtim ama her anlamda memnun kaldım merak ettiğiniz daha spesifik bir özellik varsa cevaplayabilirim Oneplusımın halinide görsele ekliyorum.
Hocam direnç konusu biraz aklımı karıştırıyo. Videolarda izlediğim kadarıyla cihazın içinden geçiyorlar. Parça pinçik oluyor güzelim cihaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben 15 20 gün önce direnç yaptırdım karabükte Erhan ustaya oyun oynamam ısındığını görmedim daha ama psikolojik midir nedir şarjı daha çabuk bitiyo gibi geldi onun haricinde bi eksisini görmedim daha dirençsizde 3 ay kullandım bi fark yok şarj konusu dışında
Bu şarj olayını baya bir kişiden duydum. Kulaktan kulağa söylenti oldu diye mi böyle geliyor insanlara. Yoksa gerçekten mi öyle ona bi netlik getirenine denk gelemedim:)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam orda bir soru işareti oluyor. Aldığın yer dirençli teslim ederse bir hafta içinde soeun vs olursa bi şekilde yardımcı olunabilir. Ama 8 ay sonra direnç yapan kişi bir sorun çıkarsa yardımcı olur mu emin değilim. Veya cihaz adamın elinde mefta olsa nolur sorusu geliyor akla

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Xiaomi 13'te değil de bir Note 10 Pro bir de Xiaomi 11T Pro için direnç yaptırdım, iki cihaz da çok sağlam ve sorunsuz. Ne ısınma, ne başka bir sorun göremedim. İkisine de cihazı rahatlatacak modüller de kurdum tabi de yine de sağlam direnç işçiliğinin sorun çıkartmayacağını söyleyebilirim. Ha, sonuçta yapan kişi bir insan, hata yapabilir; bu yüzden işin peşine düşebileceğiniz kaliteli iş yapan insanlara emanet edin cihazınızı derim.

Üst Alt