Yardım Windows 11 satılık key

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
Hayırlı olsun umarım memnun kalırsınız.
Bu gidişle ben de 11e yükseltme yapacağım sanırım Home sürüm daha iyi olabilir diye düşünüyorum pro pek sevmemiştim.

Windows 10 güncelleme ile sorunlar çıkarmaya başladı herhalde Windows 11'e gelin diyor. :)

Bu arada Windows 10 key ile direkt Windows 11 kurulumu oluyormuş zaten yükseltme vs gereksiz çaba aslında direkt bir kurulum hazırlayıp Windows 10 key girmek yetiyor.

Doğrudur hocam, piyasada satılan bir çoğu win11 oem keylerde aslında 10 dur genelde. 10 keyle yükseltmede kullanılır, ki zaten 11 için key almayada gerek yok. Lisans alacaksa kişi 10 key alıp 11 e yükseltsin çok daha iyi..

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Doğrudur hocam, piyasada satılan bir çoğu win11 oem keylerde aslında 10 dur genelde. 10 keyle yükseltmede kullanılır, ki zaten 11 için key almayada gerek yok. Lisans alacaksa kişi 10 key alıp 11 e yükseltsin çok daha iyi..
Doğrudur ben başta hata yapıp Windows 11 pro denedim ancak hiç tatmin etmemişti şimdi home sürümüne tam güncel şekilde yükselttim.
Yeni nesil işlemciler w11 ile her şekilde daha hızlı zaten üstüne sistemde hata diye bir şey yok.
W10 çok daha sade olduğu için hoşuma gidiyor ama sürekli bir yerlerden hata fırlıyordu bugün combo yaptı hatalarda ve elendi.
Şu an W11 geçtim iyi donanım ile cidden çok iyi açılış hızı bir tık gerideydi önceki kurulumda ama bu sefer W10 ile aynı değeri aldım.

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
Doğrudur ben başta hata yapıp Windows 11 pro denedim ancak hiç tatmin etmemişti şimdi home sürümüne tam güncel şekilde yükselttim.
Yeni nesil işlemciler w11 ile her şekilde daha hızlı zaten üstüne sistemde hata diye bir şey yok.
W10 çok daha sade olduğu için hoşuma gidiyor ama sürekli bir yerlerden hata fırlıyordu bugün combo yaptı hatalarda ve elendi.
Şu an W11 geçtim iyi donanım ile cidden çok iyi açılış hızı bir tık gerideydi önceki kurulumda ama bu sefer W10 ile aynı değeri aldım.

Kaç defa yükseltme yaptım sisteme ama hantaldı w11 ve geri 10 a döndüm ne yazık ki.

Sistemim:

Ryzen 7 5700X

Rtx 4080ti

32gb ddr4 ram

1tb samsung nvme 970 evo plusa kurulu sistem.

Buna rağmen 10 dayım. Hantallığıda çözemedim. Nvme ssd nin sağlığıda 100 hala.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Hayırlı olsun umarım memnun kalırsınız.
Bu gidişle ben de 11e yükseltme yapacağım sanırım Home sürüm daha iyi olabilir diye düşünüyorum pro pek sevmemiştim.

Windows 10 güncelleme ile sorunlar çıkarmaya başladı herhalde Windows 11'e gelin diyor. :)

Bu arada Windows 10 key ile direkt Windows 11 kurulumu oluyormuş zaten yükseltme vs gereksiz çaba aslında direkt bir kurulum hazırlayıp Windows 10 key girmek yetiyor.
Hocam win 11 e geçtim ama şöyle bir sorun var aşamadım. Özelliklere bakınca 21H1 görünüyor. Ancak bildiğim kadarıyla şu anda 22H2 var. Güncellemelerde görünmüyor Bende catalog update sayfasından win 11 için 22H2 indirdim ama maalesef kurmuyor. Baya uzun saatler internette dolandım. Baya bi yöntem denedim ama olmadı. En son bi video ya denk geldim. Onda da tpm siz uyumsuz makinelerde bu sorunun olduğunu ve aşılamadığını söylüyor. Yani Bill amca sanırım böyle bir engelleme getirdi.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Hocam win 11 e geçtim ama şöyle bir sorun var aşamadım. Özelliklere bakınca 21H1 görünüyor. Ancak bildiğim kadarıyla şu anda 22H2 var. Güncellemelerde görünmüyor Bende catalog update sayfasından win 11 için 22H2 indirdim ama maalesef kurmuyor. Baya uzun saatler internette dolandım. Baya bi yöntem denedim ama olmadı. En son bi video ya denk geldim. Onda da tpm siz uyumsuz makinelerde bu sorunun olduğunu ve aşılamadığını söylüyor. Yani Bill amca sanırım böyle bir engelleme getirdi.
Yükseltmeyi unutun.
Buradan güncel Windows 11 indirip rüfus ile usb belleğe kurulum hazırlayın.

Rüfus zaten TPM kaldırma seçeneği sunuyor.
Hazırlık sırasında işaretler geçersiniz.

Windows 10 key ile kurulum yaparsınız ardından.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Kaç defa yükseltme yaptım sisteme ama hantaldı w11 ve geri 10 a döndüm ne yazık ki.

Sistemim:

Ryzen 7 5700X

Rtx 4080ti

32gb ddr4 ram

1tb samsung nvme 970 evo plusa kurulu sistem.

Buna rağmen 10 dayım. Hantallığıda çözemedim. Nvme ssd nin sağlığıda 100 hala.
Yeni nesil intel işlemcilerde Windows 11'e geçince performans artışı oluyor.

Bir dönem Ryzen işlemciler W11 alınca performans düşüşü oluyordu. O dönemlere denk gelmiş olabilirsiniz.

Sorun çözülmüş olabilir.

Denemek gerekir diye düşünüyorum ama şunu kesinlikle söyleyebilirim Windows 11 arayüzü kesinlikle hatasız.

Windows 10'dan sistem görüntüsü alıp öyle Windows 11 deneyin. Ben öyle yaptım Windows 10 sistem görüntüsü duruyor kenarda bir şey olursa 5 dk'da Windows 10'a dönüş tertemiz. :) Ancak şu ana kadar sadece akıcılık gördüm.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Yükseltmeyi unutun.
Buradan güncel Windows 11 indirip rüfus ile usb belleğe kurulum hazırlayın.

Rüfus zaten TPM kaldırma seçeneği sunuyor.
Hazırlık sırasında işaretler geçersiniz.

Windows 10 key ile kurulum yaparsınız ardından.

Key kayıp hocam
Yeni win 11 key almam lazım
Yeni key almak sorun değil de. Yine TPM falan yüzünden güncelleme sorunu yaşayacaksam win 11 pek mantıklı durmuyor. Hoş gerçi Bilgisayarı kızım kullanıyor. Online derslere falan giriyor.

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
Yeni nesil intel işlemcilerde Windows 11'e geçince performans artışı oluyor.

Bir dönem Ryzen işlemciler W11 alınca performans düşüşü oluyordu. O dönemlere denk gelmiş olabilirsiniz.

Sorun çözülmüş olabilir.

Denemek gerekir diye düşünüyorum ama şunu kesinlikle söyleyebilirim Windows 11 arayüzü kesinlikle hatasız.

Windows 10'dan sistem görüntüsü alıp öyle Windows 11 deneyin. Ben öyle yaptım Windows 10 sistem görüntüsü duruyor kenarda bir şey olursa 5 dk'da Windows 10'a dönüş tertemiz. :) Ancak şu ana kadar sadece akıcılık gördüm.

Yani olabilir, clone alıp geçerim. Beğenmezsem clone dan geri dönerim 10 a. Home kurarım büyük ihtimal. Pro benim için gereksiz ek bileşenlerle dolu..

shaq1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
shaq1907
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
Key kayıp hocam
Yeni key almak sorun değil de. Yine TPM falan yüzünden güncelleme sorunu yaşayacaksam win 11 pek mantıklı durmuyor. Hoş gerçi Bilgisayarı kızım kullanıyor. Online derslere falan giriyor.
W11'e geçtikten sonra güncelleme sorunu olmuyor TPM nedeniyle veya başka nedenle. Intel 4. Nesil işlemcim var, 22H2 yüklü. Şu anki Windows'unuz orjinal ise keyi bilmenize de almanıza da gerek yok. Kurulumdan sonra Windows otomatik etkinleşir.

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Key kayıp hocam
Hocam cihaz freedos değilse ister win10 ister win11 kurunca interneti görür görmez etkinleşiyor. Yükseltme, çıtayla destekleme falan gerek yok. Arkadaş iso dosyasının olduğu linki atmış, tpm falan için de rufus programı ile kurup geçeceksin. Bu kadar. :)

Üst Alt