Yardım TWRP Önerisi

Hamsilimon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
REDMİ NOTE 11S
Konular
3
Yurt dışı IMEI atılmış bir cihazım var Redmi Note 11S.
Bu cihaz da güncelleme yapabilmek için sanırım TWRP lazım bootleader kilidi açık şuan ki MIUI sürümü 13.0.5 (RKETRXM)
Bu cihaza uygun TWRP dosyası nereden bulurum ve TWRP atma sonrasında Modem gibi NV data gibi şeyleri yedekleyip ihtiyaç olduğunda geri yükleyebilme gibi konularda yardımcı olur musunuz

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19

.img olan dosyayı flaşlayın

Hamsilimon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
REDMİ NOTE 11S
Konular
3

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
Yüklemedi eror verdi
Kilit açık değil mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende note 11s yok ama bu site güvenilir. Bilgim yok note 11s ile ilgili. Kodları yanlış yazmış olabilirsiniz. Youtube a da bakın.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Yüklemedi eror verdi
hocam internetten minimal adb and fastbootu indirip kurun sonra indirdiğiniz bu recovery dosyasını "C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot" konumuna atın sizde de aynı konum vardır ve dosyanın adını "recovery" olarak yeniden adlandırın. sonra başlat menüsünün yanındaki arama yerine minimal yazarsanız bir komut istemi programı çıkar aşağıdaki görseldeki gibi, onu açın. sonra telefonunuzu kapatın ve ses kısma ve güç tuşuna ekrana fastboot yazısı gelene kadar basılı tutun. sonra açtığımız minimal adb and fastboot komut istemine "fastboot devices" yazın eğer cihazınızı görüyorsa "fastboot flash recovery recovery.img" olarak yazın ve success yazısını gördüğününüzde "fastboot reboot" yazın ve komutu girdiğiniz andan itibaren elinizi hiç kaldırmadan ses açma tuşuna basılı tutun. twrp ekranı karşınıza gelecek.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-08-17 151027.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-17 151027.png
    4,1 KB · Görüntüleme: 9

Hamsilimon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
REDMİ NOTE 11S
Konular
3
Kilit açık değil mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende note 11s yok ama bu site güvenilir. Bilgim yok note 11s ile ilgili. Kodları yanlış yazmış olabilirsiniz. Youtube a da bakın.
hocam internetten minimal adb and fastbootu indirip kurun sonra indirdiğiniz bu recovery dosyasını "C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot" konumuna atın sizde de aynı konum vardır ve dosyanın adını "recovery" olarak yeniden adlandırın. sonra başlat menüsünün yanındaki arama yerine minimal yazarsanız bir komut istemi programı çıkar aşağıdaki görseldeki gibi, onu açın. sonra telefonunuzu kapatın ve ses kısma ve güç tuşuna ekrana fastboot yazısı gelene kadar basılı tutun. sonra açtığımız minimal adb and fastboot komut istemine "fastboot devices" yazın eğer cihazınızı görüyorsa "fastboot flash recovery recovery.img" olarak yazın ve success yazısını gördüğününüzde "fastboot reboot" yazın ve komutu girdiğiniz andan itibaren elinizi hiç kaldırmadan ses açma tuşuna basılı tutun. twrp ekranı karşınıza gelecek.

Var zaten kilit de açık fastboot' dan da görüyor cihazı ama yine de eror veriyor.

Hamsilimon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
REDMİ NOTE 11S
Konular
3

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!