Çözüldü Twrp Kaldım

Erhanfaris

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Note 8
Konular
3
abıler ustalar twrp modunda kaldım ne bır dosya yukleyebılıyorum neden cıkıs yapabılıyorum allah ıcın yardımcı olun. telefoncu degılım deneyımım az bılgım az ona gore detaylı cevap verırsenız ıyı olur ne olur yardımcı olun

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
cihazınız da twrp yüklü olduguna göre bootloader kilidi açıktır telefonu fastboot moduna alıp mi flashla cihazınıza stock rom yüklemeyi deneyin "clean all seçenegi seçili olsun yoksa daha fazla büyük sorunla karşılaşırsınız"

Erhanfaris

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Note 8
Konular
3
cihazınız da twrp yüklü olduguna göre bootloader kilidi açıktır telefonu fastboot moduna alıp mi flashla cihazınıza stock rom yüklemeyi deneyin "clean all seçenegi seçili olsun yoksa daha fazla büyük sorunla karşılaşırsınız"
cihazın twrp ve fastboot yollarıyla magıc yukledım ama ekran redmi kaldı ve tekrardan twrp gırdıgım telefonun tum verılerı sılındı lutfen bana bır cozum verın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

stock rom konusunda bana lınk atarmısın tam bılgım yoksa rıca etsem

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
cihazın twrp ve fastboot yollarıyla magıc yukledım ama ekran redmi kaldı ve tekrardan twrp gırdıgım telefonun tum verılerı sılındı lutfen bana bır cozum verın
stock rom kurarak sistemde oluşan sorunları temizleyip sonra yapmak istediginiz işlemler varsa o şekilde ilerleyebilirsiniz bu konuda bilginiz yoksa özelden yardım isteyin bilgisayarınıza baglanıp stock rom kurulumuna yardımcı olurum " " redmi note 8 stock rom link i

Erhanfaris

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Note 8
Konular
3
stock rom kurarak sistemde oluşan sorunları temizleyip sonra yapmak istediginiz işlemler varsa o şekilde ilerleyebilirsiniz bu konuda bilginiz yoksa özelden yardım isteyin bilgisayarınıza baglanıp stock rom kurulumuna yardımcı olurum " " redmi note 8 stock rom link i
abı cok ozur dılerım mesaj yerını bulamadım sız ozelden atarmısınız lutfen

Erhanfaris

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Note 8
Konular
3
sorunu burhan abı tarafından cozulmustur cok tesekkur ederım