Uygulama Swift Backup Yedek Alma Uygulaması

fatihmehmet*

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih Mehmet
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Eczacı
Konular
6
Telefonda root var mı?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet var hocam
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Düzeldi sanırım. Biraz önce wifi yedeklemelerinde 3 adet wifi görünüyordu

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Programa yetki verilmiş mi ona bakın. Birde premium olmayan sürümlerde toplu geri yükleme olayı olmuyor diye biliyorum. Sizin program premium mu? Normal sürüm mü?

fatihmehmet*

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih Mehmet
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Eczacı
Konular
6
Programa yetki verilmiş mi ona bakın. Birde premium olmayan sürümlerde toplu geri yükleme olayı olmuyor diye biliyorum. Sizin program premium mu? Normal sürüm mü?

Premium 1 senelik satın aldım. Daha önce aldığım başka yedeği yükledim. O şekilde geri geldi. Swift backup üzerinden geri yükle çıkmadı.

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Premium 1 senelik satın aldım. Daha önce aldığım başka yedeği yükledim. O şekilde geri geldi. Swift backup üzerinden geri yükle çıkmadı.
Duzeldigine sevindim. Olur bazen sıkıntılar.

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
66
Arkadaşlar Konu karşıma çıkmış iken sorayım uygulama çok iyi 1yıllık üyelik aldım yanlız benim tek sorunum şu launcher yani Poco launcher masaüstü düzeni geri gelmiyor titanyum ve migrate ile de denedim olmuyor bi tek twrp yedeğini kurarsam geliyor eskiden kullandığım bir uygulama vardı nandroıd backup Manager twrp yedegi içinden istediğiniz herşeyi ister toplu ister tek tek geri almak mümkündü çok ekmeğini yedim lakin şuan uygulama atıl durumda kalmış ve güncelleme verilmemiş işe yaramıyor velhasıl ben Poco launcher masaüstü düzeni ni Swift backup ıle geri yükleyebilirmiyim benim cihazda yada rom da mı sorun var acaba gerçi her rom da aynısını yapıyor
benim için Poco launcher uygulamasını yükleyip bi kaç değişiklik yapıp yedekleyip kaldırıp tekrar kurma imkanı olan var mı teşekkürler

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Arkadaşlar Konu karşıma çıkmış iken sorayım uygulama çok iyi 1yıllık üyelik aldım yanlız benim tek sorunum şu launcher yani Poco launcher masaüstü düzeni geri gelmiyor titanyum ve migrate ile de denedim olmuyor bi tek twrp yedeğini kurarsam geliyor eskiden kullandığım bir uygulama vardı nandroıd backup Manager twrp yedegi içinden istediğiniz herşeyi ister toplu ister tek tek geri almak mümkündü çok ekmeğini yedim lakin şuan uygulama atıl durumda kalmış ve güncelleme verilmemiş işe yaramıyor velhasıl ben Poco launcher masaüstü düzeni ni Swift backup ıle geri yükleyebilirmiyim benim cihazda yada rom da mı sorun var acaba gerçi her rom da aynısını yapıyor
benim için Poco launcher uygulamasını yükleyip bi kaç değişiklik yapıp yedekleyip kaldırıp tekrar kurma imkanı olan var mı teşekkürler
Ben denedim sorunsuz. Play store sağ üste almıştım silip, yedekten yükleyince yine aynı yerinde geri geldi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
66
Ben denedim sorunsuz. Play store sağ üste almıştım silip, yedekten yükleyince yine aynı yerinde geri geldi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Artık olmadığını düşündüğüm için bıraktım yeni rom kurdum dün Tekrar denemek istiyorum bakalım olacak mı teşekkür ederim zahmet oldu size

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Artık olmadığını düşündüğüm için bıraktım yeni rom kurdum dün Tekrar denemek istiyorum bakalım olacak mı teşekkür ederim zahmet oldu size
Estağfurullah, eğer cihazda root yokken yedeği aldıysanız uygulama verisini geri getirmez. Sizin cihazda root varmi? Geçen başıma geldi, bl açılmadan önce bl açılınca silinecek diye yedekleri aldım, açılıp rom attıktan sonra uygulama datalari geri gelmedi. Root olmadığını unuttum gelistiriciye yazdık falan sonradan aklıma geldi.

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular