Yardım Sweetin cihaza eu rom nasıl yüklerim

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Görmüştüm güvenilir midir sizce çünkü 5k edition u paylaşan kişi ile ortaklaşa reklam yapıyor bu kisiler
Yani hocam ben stock india 12.5.8 , 12.5.10 , 14.0.1 arasında dönüyorum. Sadece Miui Mind severim onu da 1 hafta sonra sıktığı için değiştiriyorum. Benim tavsiyem bu cihazda custom rom kullanmayın hepsi gerçekten çabuk şişiyor ekran süreniz kısa süre içerisinde düşüyor ve ufak ufak takılmalar oluyor her zaman. Hele sweetin cihazlarda sweet romları yüklerseniz net görüyorsunuz Twitter'da falan aşağı kaydırınca takıla takıla kayıyor.

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Görmüştüm güvenilir midir sizce çünkü 5k edition u paylaşan kişi ile ortaklaşa reklam yapıyor bu kisiler
Şahsi tavsiyem custom rom kullanmak istiyorsanız son çıkan EU 14.0.8'i denedim pil çok iyi olmasa da ortalamaydı ama akıcılık acayip iyiydi. EU kurun Aghisna kerneli flashlayın kernelsu ile mis gibi kullanın. Pil benim için sorun olduğundan dolayı değiştirdim.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Şahsi tavsiyem custom rom kullanmak istiyorsanız son çıkan EU 14.0.8'i denedim pil çok iyi olmasa da ortalamaydı ama akıcılık acayip iyiydi. EU kurun Aghisna kerneli flashlayın kernelsu ile mis gibi kullanın. Pil benim için sorun olduğundan dolayı değiştirdim.
Hocam ben son 1 aydır custom kernel kullanıyordum. Evet akıcılığı ciddi seviyede arttırıyor ama cihaz ısındığı için donanım zarar görebiliyor. Orj kerneli kullanmak daha iyidir

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Hocam ben son 1 aydır custom kernel kullanıyordum. Evet akıcılığı ciddi seviyede arttırıyor ama cihaz ısındığı için donanım zarar görebiliyor. Orj kerneli kullanmak daha iyidir
Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Aghisna kernel ile instagram reelsda telefon ısınıyordu ama göz ardı edilebilecek kadardı. Sizin cihaz neydi hocam?

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Aghisna kernel ile instagram reelsda telefon ısınıyordu ama göz ardı edilebilecek kadardı. Sizin cihaz neydi hocam?
note 11. sd 680 alabileceğim maksimum verimi almaya çalışıyorum

Üst Alt