Soru SMOMİXN hangi rom oluyor?

akaBlackLight

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BlackLight
Cihazım
Note 12 Pro+
Konular
2
merhaba...
muhtemelen bundan kaynaklı..fake rom olmasından..cihazlar (C)hina (22101316C) fakat üzerlerindeki romlar modifiye global romlar..bootloader kilidi açılmadıktan sonra çin romundan başka romla da çalışmayacaktır..
Hocam benimki 22101316UG bu "UG" ne anlama geliyor Uganda değildir herhalde değil mi :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba! SMOMIXN, genellikle Xiaomi cihazları için özel olarak geliştirilen bir ROM olan Xiaomi.eu ROM'u ifade ediyor. Bu ROM, Global ve Çin sürümü arasında bir seçenek olarak değerlendirilebilir. Xiaomi.eu ROM, stok MIUI ROM'a benzer özelliklere sahip olmakla birlikte, bazı ek özelleştirmeler ve hata düzeltmeleri içerir. Ancak SMOMIXN'nin hangi versiyonu olduğunu kesin olarak belirlemek için daha fazla ayrıntıya ihtiyaç duyabiliriz. Eğer cihazınızın yurt dışından getirilmiş bir kopya olduğunu belirtmişsiniz, o zaman muhtemelen Global sürümüdür, ancak kesin bilgi için Xiaomi.eu web sitesini veya benzer kaynakları kontrol edebilirsiniz.
SMOMIXN romu internette hiçbir yerde yok. Bu roma nasıl erişebiliriz. Ayrıca diğer arkadaşın dediği gibi yenilikler kısmına basınca bende de izniniz yok diyor. Romdan memnunum ama güncellemeleri almak istiyorum. Açıkcası bu ne romu tam olarak anlamadım xiaomi.eu romu değil gibi sanki

Doss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmad
Cihazım
Redmi note 12
Konular
0
Hello, I want to unlock the bootloader and root it with magisk. I don't know if there is a risk in this real ROM SMOMIXN. And I'm wondering where to find the proper boot file for this ROM.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Hello, I want to unlock the bootloader and root it with magisk. I don't know if there is a risk in this real ROM SMOMIXN. And I'm wondering where to find the proper boot file for this ROM.
This rom is a custom rom developed for this device, but this rom is not available anywhere on the internet. To grant root access, you must unlock the bootloader and flash the appropriate twrp file on the device. Then you can flash the magisk zip file you downloaded from the internet and root it, but the boot.img file of this device is not available on the internet.

Doss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmad
Cihazım
Redmi note 12
Konular
0
This rom is a custom rom developed for this device, but this rom is not available anywhere on the internet. To grant root access, you must unlock the bootloader and flash the appropriate twrp file on the device. Then you can flash the magisk zip file you downloaded from the internet and root it, but the boot.img file of this device is not available on the internet.
Cevap için teşekkürler. Ancak cihazın sıfırlanmasıyla önyükleyici işleminin kilidini açmak, önyükleme döngüsü veya IMEI kaybı gibi herhangi bir sorun yaratmaz mı? Peki TWRP zip dosyasını nerede bulabilirim?

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Cevap için teşekkürler. Ancak cihazın sıfırlanmasıyla önyükleyici işleminin kilidini açmak, önyükleme döngüsü veya IMEI kaybı gibi herhangi bir sorun yaratmaz mı? Peki TWRP zip dosyasını nerede bulabilirim?
There won't be any problem. IMEI can only cause problems with rom downloads. The twrp file is also not a zip file. It is an image file. You should download the appropriate file for your device and flash it with fastboot.

slck.ttr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Lojistik
Konular
0
Merhaba,

Bugün YD. olarak Note 12 Pro+ 5g aldım, konu başlığında ki rom yüklü ve RAM 8+3 gözüküyor, nette birkaç görsel buldum,
SMOMIXM olan ROM yüklü cihazlar 8+8 ram gözüküyor. Bu rom ile mi alakalıdır? Ayrıca aynı zamanda Note 10 Pro kullanıcısıyım ve Note 10 pro daha akıcı

Doss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmad
Cihazım
Redmi note 12
Konular
0
There won't be any problem. IMEI can only cause problems with rom downloads. The twrp file is also not a zip file. It is an image file. You should download the appropriate file for your device and flash it with fastboot.
böylece önyükleyicinin kilidini açtıktan sonra bu YouTube videosundaki öğreticiyi kullanabilirim
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
böylece önyükleyicinin kilidini açtıktan sonra bu YouTube videosundaki öğreticiyi kullanabilirim
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
yes

Merhaba,

Bugün YD. olarak Note 12 Pro+ 5g aldım, konu başlığında ki rom yüklü ve RAM 8+3 gözüküyor, nette birkaç görsel buldum,
SMOMIXM olan ROM yüklü cihazlar 8+8 ram gözüküyor. Bu rom ile mi alakalıdır? Ayrıca aynı zamanda Note 10 Pro kullanıcısıyım ve Note 10 pro daha akıcı
note 10 pro bu cihazdan daha iyi çünkü hocam. xiaomi redmi serisinde model yükseldikçe telefon gücü düşüyor maalesef

slck.ttr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Lojistik
Konular
0
yes

note 10 pro bu cihazdan daha iyi çünkü hocam. xiaomi redmi serisinde model yükseldikçe telefon gücü düşüyor maalesef

Note 12 Pro belki zevk vermeyebilir dediğiniz gibi, Pro Plus ise Note 10 Prodan her konuda sadece bir adım ileride, Ekran, Batarja, Hızlı Şarj, Malzeme Kalitesi, Kamera hepsi sadece bir tık iyi.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Note 12 Pro belki zevk vermeyebilir dediğiniz gibi, Pro Plus ise Note 10 Prodan her konuda sadece bir adım ileride, Ekran, Batarja, Hızlı Şarj, Malzeme Kalitesi, Kamera hepsi sadece bir tık iyi.
ama güzel performans vermiyor işte sorun olda. özellikler daha yüksek olsa bile performans düşüyor

Üst Alt