Soru Roborock s5 max

Serkani

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan
Cihazım
Roborock s5 max
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global beta v9.6.0.0
Telefon Modeli
A7 2018
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba roborock s5 max 2 haftadir kullaniyorum.
1.Bu gun sarj istasyonunu yanlis yerde goruyordu. Mutfaga yolladim gidemedi. Durdurup sarj istasyonuna yolladim bulamadi. Daha sonra sarj istasyonunu fisten cikarip tekrar taktim ve cihazi kapatip actim. Bu sefer de sarj istasyonunu yatak odasinda gordu ve kendini yatak odasinda saniyor. Hepten kafasi karisti. Neden kendini baska oda da saniyor ve sarj istasyonunu bulamayip, olmadigi yerde goriyor.
2.Ayrica guncelleme yapmiyor.
3.Yatak odasinda wifi cekmiyor orasi icin wifi aktarici mi kullanmaliyim.
4.haritalama yaparken nelere dikkat etmeliyiz.oda sinirlari tam cikmiyor bazen. Tarayici camdan balkonuda gormus. Buyuk surgulu cam kapi oldugundan mi?
Tesekkurler.

Yardimci olabilirmisiniz.2

hilmimedine

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
12
Bende 2 haftadır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Bence sıfırlama yapıp yeniden haritalandırma yaptır. İnş çözülür problem

Oyla:

Ferhat Yilmaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
Roborock s5 max
Konular
0
Bende 2 haftadır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Bence sıfırlama yapıp yeniden haritalandırma yaptır. İnş çözülür problem
Merhaba, bugün kullanmaya başladık roborock uygulamasını indirdik. Bağlantılarını yaptık uygulamada ALL seçeneği yerine FULL seçeneği var clean bastığımızda salonun yarısına kadar gidiyor ortadan ikiye bölüyor. Tam köşeye gitmiyor. Zone yapıp odanın köşelerini belirlersek gidiyor. Sizce ne yapmalıyım.

Oyla:

hilmimedine

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
12
Merhaba, bugün kullanmaya başladık roborock uygulamasını indirdik. Bağlantılarını yaptık uygulamada ALL seçeneği yerine FULL seçeneği var clean bastığımızda salonun yarısına kadar gidiyor ortadan ikiye bölüyor. Tam köşeye gitmiyor. Zone yapıp odanın köşelerini belirlersek gidiyor. Sizce ne yapmalıyım.
Hayırlı olsun. Öncelikle ben harita hiç yokken full seçeneği seçili iken clean na basarak temizliğe başladı ve harita da oluşmaya başladı. Haritayı silip tekrar bi haritalandırma yapmayı deneyin bence inş çözülür. Olmazsa birde reset atmayı deneyin.

Oyla:
Üst Alt