Yardım Rehber Sorunu

cibuti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi A2
Konular
2
Iphone dan A2 ye yeni geçiş yaptım ve root vs herhangi bir bilgim yok. Telefon rehberinde aynı kişi defalarca çıkıyor bunu nasıl önleyebilirim. kişilerim google contacsdan geliyor ama whatsapp, bip vs aynı kişileri tekraren listeliyor. Nasıl birleştirebilirim telefondan böyle bir menü göremedim. Bir yardım edebilir misiniz?

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Kişiler > Sağ üst köşede Üç Nokta> Ayarlar > Kişi Listelerini Ayarla
Sayfasına girerek o sayfanın görüntüsünü buraya aktarabilir misinizi?

Ayrıca benzer konudaki aşağıda yeri de incelemenizde yarar var.

Rehber - Number Fixer Uygulaması ve Kullanımı

NOT: Resimdeki Kişi kartları , Mi Hesabı vs. numaralarını karartarak.

Son düzenleme:
Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Iphone dan A2 ye yeni geçiş yaptım ve root vs herhangi bir bilgim yok. Telefon rehberinde aynı kişi defalarca çıkıyor bunu nasıl önleyebilirim. kişilerim google contacsdan geliyor ama whatsapp, bip vs aynı kişileri tekraren listeliyor. Nasıl birleştirebilirim telefondan böyle bir menü göremedim. Bir yardım edebilir misiniz?

Aramıza Hoşgeldiniz. Alttaki konuları da inceleyiniz. Konu açmadan önce lütfen arama yapın.
Rehberde Kişilerin 3-4 Tane Görünme Sorunu
Mİ A2 Rehbere Sim Kişilerini Alma

Oyla:

cibuti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi A2
Konular
2
Kişiler > Sağ üst köşede Üç Nokta> Ayarlar > Kişi Listelerini Ayarla
Sayfasına girerek o sayfanın görüntüsünü buraya aktarabilir misinizi?

Ayrıca benzer konudaki aşağıda yeri de incelemenizde yarar var.

Rehber - Number Fixer Uygulaması ve Kullanımı

NOT: Resimdeki Kişi kartları , Mi Hesabı vs. numaralarını karartarak.

Hocam ayarlardan sonra Kişi Listesini Ayarla sekmesi yok bende diğerleri da alakasız şeyLer?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aramıza Hoşgeldiniz. Alttaki konuları da inceleyiniz. Konu açmadan önce lütfen arama yapın.
Rehberde Kişilerin 3-4 Tane Görünme Sorunu
Mİ A2 Rehbere Sim Kişilerini Alma
Hocam evet önceden arama yapmam lazımdı acemilik diyelim :)

Son düzenleme:
Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Hocam ayarlardan sonra Kişi Listesini Ayarla sekmesi yok bende diğerleri da alakasız şeyLer?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dikkat ederseniz ; başlangıçta sorduğunuz soru içerisinde "Telefon rehberinde aynı kişi defalarca çıkıyor bunu nasıl önleyebilirim " şeklinde bir soru sormuşsunuz.
Referans olarak gösterdiğim adresin başsayfasında da "Eğer rehberinizde kayıtlı olan kişilerden gelen mesajlarda isim yerine sadece numara görünüyor veya aynı kişiden gelen mesajlar birleştirilmeden farklı başlıklar altında görünüyorsa bu sorunun nedeni rehberinizde kayıtlı olan numaraların başında +9 bulunmamasıdır. Yani numara +905325555555 olarak değil 5325555555 olarak kayıt edilmiştir. "
Şeklinde bir açıklama olduğu için okumanızı önermiştim.

Yani sorduğunuz soru ile bilgilendirme yaptığım yazı birbirinden alakasız şeyler değil. Okursunuz işinize geliyorsa kullanırsınız, gelmiyorsa kullanmazsınız.
Bu nedenle yazışmalarınızda kullandığınız dile dikkat etmenizi öneriyorum.

Oyla:

cibuti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi A2
Konular
2
Dikkat ederseniz ; başlangıçta sorduğunuz soru içerisinde "Telefon rehberinde aynı kişi defalarca çıkıyor bunu nasıl önleyebilirim " şeklinde bir soru sormuşsunuz.
Referans olarak gösterdiğim adresin başsayfasında da "Eğer rehberinizde kayıtlı olan kişilerden gelen mesajlarda isim yerine sadece numara görünüyor veya aynı kişiden gelen mesajlar birleştirilmeden farklı başlıklar altında görünüyorsa bu sorunun nedeni rehberinizde kayıtlı olan numaraların başında +9 bulunmamasıdır. Yani numara +905325555555 olarak değil 5325555555 olarak kayıt edilmiştir. "
Şeklinde bir açıklama olduğu için okumanızı önermiştim.

Yani sorduğunuz soru ile bilgilendirme yaptığım yazı birbirinden alakasız şeyler değil. Okursunuz işinize geliyorsa kullanırsınız, gelmiyorsa kullanmazsınız.
Bu nedenle yazışmalarınızda kullandığınız dile dikkat etmenizi öneriyorum.

Hocam siz yanlış anladınız ben diğerleri de alakasız şeyler derken rehberde ayarlar sekmesinde dediğiniz başlığın olmadığını diğer ayarlarında görsellik sim kart seçimi vs oldugundan o ayarlarında işimi görmediğini belirtmek için kullandım. hem yardım isteyip hem de hesap soracak halimiz yok yanlış anlamışsınız beni.

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Hocam siz yanlış anladınız ben diğerleri de alakasız şeyler derken rehberde ayarlar sekmesinde dediğiniz başlığın olmadığını diğer ayarlarında görsellik sim kart seçimi vs oldugundan o ayarlarında işimi görmediğini belirtmek için kullandım. hem yardım isteyip hem de hesap soracak halimiz yok yanlış anlamışsınız beni.
Eyvallah hocam.

Oyla:

cibuti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi A2
Konular
2
Sorunu çözemedim malesef.

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Sorunu çözemedim malesef.
Liste halinde olan WhatsApp, e-posta, mi Kişiler vs olan sayfanın ekran görüntüsünü atabilirseniz sorunu daha iyi görerek yardımcı olabiliriz.
Sözkonusu sayfada her gruba ait rehberde yer alan kişi sayısı gösterilir.
bu sayfada ya tümü seçilidir, ya da sadece ilgili e-posta seçilidir. Hatta bazen Sim Kart ta seçilidir.
En iyisi kişiler nerede ise sadece o'nu seçili hale getirmektir.

Diğerleri de (Whatsapp gibi) rehberde ismi olup whatsapp de de kayıtlı olan kişilerin sayısını gösterir.

Son düzenleme:
Oyla:

cibuti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi A2
Konular
2
Hocam Ekran resimlerini aldım. Yinelenen isimler telefon uygulamasının altındaki olan. diğeri ise kişiler orada sadece google accountu sectiğim için bir sorun yaşamıyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181102-145946.png
    Screenshot_20181102-145946.png
    134,1 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_20181102-150143.png
    Screenshot_20181102-150143.png
    128,9 KB · Görüntüleme: 20
Oyla:
Üst Alt