Yardım Redmi note 9s reset sorunu

vcmx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner Kaya
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Note 9 pro Hint rom
Telefon Modeli
Redmi note 9s
Bootloader Kilidi
Açık
Redmi note 9s telefonumu dün yeniden başlatnak istedim ancak sürekli açılıp kapanmaya başladı hangi yolu denediysem olmadı cihazı kapatamıyordum bile. recovery ekranına girmeye çalıştığımda şarj az ibaresi çıkıyor ancak telefonu kapatmadan şarj da edemiyorum sabaha kadar bıraktım şarjı bitmemişti ne yapabilirim

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Redmi note 9s telefonumu dün yeniden başlatnak istedim ancak sürekli açılıp kapanmaya başladı hangi yolu denediysem olmadı cihazı kapatamıyordum bile. recovery ekranına girmeye çalıştığımda şarj az ibaresi çıkıyor ancak telefonu kapatmadan şarj da edemiyorum sabaha kadar bıraktım şarjı bitmemişti ne yapabilirim
Merhaba Telefon devamlı aynı döngüye giriyorsa Elinizi Volume - Basılı tutun Fatboot Ekranına Geçmesi lazım.Geçersede Stock Rom Atark Telefonu kurtarabilirsiniz BL Kilidi İçin Birşey yazmamışsınız.BL Kilidi kapalıysa

Burdaki İşlemlere bakabilirsiniz Bu Tolla İşlerinizi Yapabilirsiniz
Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Oyla:

vcmx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner Kaya
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Merhaba Telefon devamlı aynı döngüye giriyorsa Elinizi Volume - Basılı tutun Fatboot Ekranına Geçmesi lazım.Geçersede Stock Rom Atark Telefonu kurtarabilirsiniz BL Kilidi İçin Birşey yazmamışsınız.BL Kilidi kapalıysa

Burdaki İşlemlere bakabilirsiniz Bu Tolla İşlerinizi Yapabilirsiniz
Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım
bl kilidi açık fasboota giriyorum ancak bilgisayar cihazı tanımıyor sanırım hata ayıklama kapalıydı

Oyla:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
bl kilidi açık fasboota giriyorum ancak bilgisayar cihazı tanımıyor sanırım hata ayıklama kapalıydı
Driverleri yüklü değilse Fastbootda yükleme yapamazsınız.

Oyla:
Üst Alt