Rom Redmi Note 8 - Miui Orijinal Global ve Diğer Stok Romlar

aergun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergun
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Arkadaşlar global 12.0.6.0 kararlı sürümdeyim.Her şey çok iyi yalnız bu arama ve mesajlaşma ekranını değiştirmem mümkün mü?true phone veya başka bir apk yüklemeden bu sürümde TWRP den yüklenecek bir mtz dosyası var mıdır?Arama ekranında konuşurken mikrofona farketmeden temas edildiğinde ses karşıya gitmiyor.Eu beta ya da başka bir custom rom yüklemek istemiyorum.Teşekkürler şimdiden.

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Arkadaşlar global 12.0.6.0 kararlı sürümdeyim.Her şey çok iyi yalnız bu arama ve mesajlaşma ekranını değiştirmem mümkün mü?true phone veya başka bir apk yüklemeden bu sürümde TWRP den yüklenecek bir mtz dosyası var mıdır?Arama ekranında konuşurken mikrofona farketmeden temas edildiğinde ses karşıya gitmiyor.Eu beta ya da başka bir custom rom yüklemek istemiyorum.Teşekkürler şimdiden.
Kulağınıza telefonu yaklastirdiginizda dokunma yapıyor ve arama bekletme veya baska çağrı yapıyor dimi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Buradaki sensörü kapatın belki işinize yarar

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
mtz şeklinde kuramazsınız hocam maalesef

Mhsnmtn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahsun
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
ben aralık ayında hindistan 11.0.5 romunu kurdum baya da beğendim bugüne kadar sorunsuz kullanıyordum takii sabah telefon çökene kadar. recovery moda girdi ve sürekli reset atmaya başladı. en son format attım yine reset atmaya başladı sonra kendi kendine açıldı. Bir kaç ay daha kullanmaya devam edecem eğer tekrar aynı sorun olursa mecburen miui 12 orjinal sürümüne geçiş yapacam

lazanya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
ben aralık ayında hindistan 11.0.5 romunu kurdum baya da beğendim bugüne kadar sorunsuz kullanıyordum takii sabah telefon çökene kadar. recovery moda girdi ve sürekli reset atmaya başladı. en son format attım yine reset atmaya başladı sonra kendi kendine açıldı. Bir kaç ay daha kullanmaya devam edecem eğer tekrar aynı sorun olursa mecburen miui 12 orjinal sürümüne geçiş yapacam
12 ağustostan beri hindistan romu kullanıyorum. aralıklarla görüşme yaparken şu ana kadar 7-8 kez telefon kapandı açıldı. başka bir sorun yaşamadım. görüşme kaydı için kullanmay devam ediyorum.

Mhsnmtn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahsun
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
12 ağustostan beri hindistan romu kullanıyorum. aralıklarla görüşme yaparken şu ana kadar 7-8 kez telefon kapandı açıldı. başka bir sorun yaşamadım. görüşme kaydı için kullanmay devam ediyorum.
Benim cihazda hiç kapanma olmadı ama parmak izi okuyucu, tuş kilitleme, ses açma felan tamamen devre dışı kalıyordu. Kapama tuşuna uzunca basılı tuttuğumda kapanıp recovery modda kalıyordu. Bi güncelleme yaptım 11.0.6 ya şuanlık bi problem yok ama su gibi şarjı gidiyor

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Günlük kullanım için uygun hatasız android 11 aosp rom varmı ?

BorazanPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Merhabalar, Ofox üzerimden stock rom nasıl kurabilirim?

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
11.0.6. hindistan stock romu kurup bootloader i kilitledim artık rom işinden çok sıkıldım

Üst Alt