Rehber Redmi Note 8 Mi Flash ile Global Rom nasıl yüklenir ?

mehmetseelvi.99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İnsan
Cihazım
Mi Note 8
Konular
0
Hocalar günlerdir yapmaya çalışıyorum yani param olsa bu kadar uğraşmıyacam sıkıldım artık.. şantiyede bir abinin oğlunun telefonu vardı bana verdi kendimi toparlayana kadar telefonu kullanacağım cihaz kilitli mi hesabı soruyo yada sms göndereyim diyor telefon ikiside olmuyor çünkü çocuk ne telefon numarasını kullanıyormuş nede şifre mail hiçbirşey hatırlamıyormuş. rom atayım diye düşündüm (Bu arada bu işlerden hiç anlamam böyle rehberler aracılığıyla yapmaya çalışıyorum.) Hata verdi.. gittim bir telefoncuya sorayım dedim 700 tl fiyat çekti birde beni hırsız konumuna soktu çok sinir oldum zaten Allah ıslah etsin onu. Herneyse bu durumda ne yapabilirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocalar günlerdir yapmaya çalışıyorum yani param olsa bu kadar uğraşmıyacam sıkıldım artık.. şantiyede bir abinin oğlunun telefonu vardı bana verdi kendimi toparlayana kadar telefonu kullanacağım cihaz kilitli mi hesabı soruyo yada sms göndereyim diyor telefon ikiside olmuyor çünkü çocuk ne telefon numarasını kullanıyormuş nede şifre mail hiçbirşey hatırlamıyormuş. rom atayım diye düşündüm (Bu arada bu işlerden hiç anlamam böyle rehberler aracılığıyla yapmaya çalışıyorum.) Hata verdi.. gittim bir telefoncuya sorayım dedim 700 tl fiyat çekti birde beni hırsız konumuna soktu çok sinir oldum zaten Allah ıslah etsin onu. Herneyse bu durumda ne yapabilirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bu şekilde olmaz,ücretli destek alarak hesaptan çıkılmalı,bu işlemle rom yükleseniz de hesap şifresini sorar

mehmetseelvi.99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İnsan
Cihazım
Mi Note 8
Konular
0
Bu şekilde olmaz,ücretli destek alarak hesaptan çıkılmalı,bu işlemle rom yükleseniz de hesap şifresini sorar
Tamam sorunum bu şekilde ne ücret çıkıyor bu soruna ya hayır telefon bana kalmış olsa yaptırmakta sıkıntıda yok geri vercem cihazı birde

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Tamam sorunum bu şekilde ne ücret çıkıyor bu soruna ya hayır telefon bana kalmış olsa yaptırmakta sıkıntıda yok geri vercem cihazı birde
Cihazda hangi sürüm var hocam 12.5 mi cihazı sıfırladıktan sonra açılış ekranında yazıyor görebildiniz mi

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146

mehmetseelvi.99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İnsan
Cihazım
Mi Note 8
Konular
0
işten geldim hemen denemeye kalktım şarj yokmuş hocam şimdi %19da videodaki adımları uygluyorum cmd ekranı hızlı bir şekilde succes yazıyor fakat reboot succes ekranı gelmesine rağmen telefon reset atmıyor videodaki gibi telefon tekrar açıldığında eskisi gibi şifre sms ekranı geliyor

mehmetseelvi.99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İnsan
Cihazım
Mi Note 8
Konular
0
tmm hallederiz hocam tamamen ücretsiz bu mübarek günde dua ederseniz yeterli benim için bu video sizin işini görür kendim denedim sorunsuz.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Hoca uyumam gerekiyor yarın yine saat 9 gibi buralarda olmaya çalışıcam yardımınızı bekliyorum Allah razı olsun sağolasın. Dua konusuna gelincede her ezan okunduğunda dua ediyorum bana kimler iyi davranıyorsa kim yardım ediyorsa..

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hoca uyumam gerekiyor yarın yine saat 9 gibi buralarda olmaya çalışıcam yardımınızı bekliyorum Allah razı olsun sağolasın. Dua konusuna gelincede her ezan okunduğunda dua ediyorum bana kimler iyi davranıyorsa kim yardım ediyorsa..
Tmm hocam siz arka kapağı açın en garanti yöntem edl ile hesabı kaldırırız

Üst Alt