Rom Redmi note 8 kasıyor rom önerisi

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
forumdaki tek tıkla twrp 3.3.1-10 / rom ise arrow 13.3 vnlla
TWRP, Android sürümünüz için çok çok çok eski. Zaten ilk sayfada gerekli her şeyi paylaştım. Oradaki sürümleri kullanın.

sürümünü tavsiye ederim. Vanlla sürümü indirip üstüne kurmanızı da tavsiye ederim. Bunların da üstüne bir de kurarsanız cihaz hem Play Store sertifikalı olur hem de pil/performans açısından daha iyi olur.

Bu romu kurmak için de son sürüm tavsiye ederim. Wipe işlemlerinden sonra, romu kurmadan önce de kurmanızı öneririm.

Rom kurma işlemlerini biliyorsanız hemen kurarsınız. Bilmiyorsanız anlatabiliriz. Ben de kendi cihazımı Spark OS yüklü şekilde anneme verdim, çok memnun.

oustecseeccc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
akif
Cihazım
note 8
Konular
0
.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hoca
TWRP, Android sürümünüz için çok çok çok eski. Zaten ilk sayfada gerekli her şeyi paylaştım. Oradaki sürümleri kullanın.
m suan da eski twrp ile flashladım son bir kez redmi yazısında gidip geliyor bunun silip son surumu nasıl yuklerim

Son düzenleme:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174

excytioum

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tamerlan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174

excytioum

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tamerlan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Android 12 ve sonraki sürümlerde TWRP kullanmanız lazım. Android 11 ve altı sürümlerde Ofox daha iyi bence.
android 14 crdroid kullanıyorum orange fox ile sorun çıkarır mı? orange fox'u birazcık arayüzü için seviyorum twrp bana kaba gibi gözüküyor.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
android 14 crdroid kullanıyorum orange fox ile sorun çıkarır mı? orange fox'u birazcık arayüzü için seviyorum twrp bana kaba gibi gözüküyor.
Şifrelenme yapar, OrangeFox içinden dahili depolama alanı karışık isimlerle gözükür. Herhangi bir sıkıntılı anda verilerinizi kurtaramazsınız. Şifrelenmeli şekilde dirty flash ile kurulum yapınca cihazın bootloop olma ihtimali var. Yani bu önerim keyfi değil, en güncel TWRP sürümünü kullanmanız lazım. :)

excytioum

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tamerlan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Şifrelenme yapar, OrangeFox içinden dahili depolama alanı karışık isimlerle gözükür. Herhangi bir sıkıntılı anda verilerinizi kurtaramazsınız. Şifrelenmeli şekilde dirty flash ile kurulum yapınca cihazın bootloop olma ihtimali var. Yani bu önerim keyfi değil, en güncel TWRP sürümünü kullanmanız lazım. :)
dirty flash yüzünden 1-2 kere verilerim mahvoldu kurtaramadım a13'ten 14'e geçerken. şimdi orangefoxtan twrp'yi flashlarsam sorun olurmu hocam? verilerimi kaybetmek istemiyorum. crdroid v10.1 çıkmış güncellemek istiyorum ama güncellersemde bootloop yiyeceğimden korkuyorum bir daha tekrar uygulamaları kurmak zor oluyor.

oustecseeccc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
akif
Cihazım
note 8
Konular
0
Üst Alt