Rehber Redmi Note 8 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

redminote817

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
tahir
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Merhaba benim yasal süremin bitmesine 6 gün kaldı hala açmadım kilidi acaba iş işten geçti mi yoksa şimdi başlarsam yasal imei süresi dolunca kilit açılınca yeni imei atabilir miyim?

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Merhaba benim yasal süremin bitmesine 6 gün kaldı hala açmadım kilidi acaba iş işten geçti mi yoksa şimdi başlarsam yasal imei süresi dolunca kilit açılınca yeni imei atabilir miyim?
Şuan başvuru yapabilirsiniz hocam.
Süre bitmeden başvuru yapsanız bile IMEI süresi bittikten sonra bootloader kilidini açabilirsiniz.

redminote817

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
tahir
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Şuan başvuru yapabilirsiniz hocam.
Süre bitmeden başvuru yapsanız bile IMEI süresi bittikten sonra bootloader kilidini açabilirsiniz.
Hocam atıyorum ben yedeğimi aldım gece açmaya başladım bootloader'ı. bana dediki 168 saat ve bu süre içinde benim telefonu yurt içi yasal kullanım hakkım bitti. Kilit açıldığında yeni imei tanımlayıp tekrar rahatça kullanabilir miyim?

Yani 6 ekimde süre bitti 7 ekimde bootloader açıldı sadece 1 gün mü hatsız kalırım?

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam atıyorum ben yedeğimi aldım gece açmaya başladım bootloader'ı. bana dediki 168 saat ve bu süre içinde benim telefonu yurt içi yasal kullanım hakkım bitti. Kilit açıldığında yeni imei tanımlayıp tekrar rahatça kullanabilir miyim?

Yani 6 ekimde süre bitti 7 ekimde bootloader açıldı sadece 1 gün mü hatsız kalırım?
Mi unlock ile başvuru yaptınız ve 168 verdi cihazı reboot edip normal günlük kullanım gibi kullanın IMEI kapansa bile verilen 168 saat süre bittikten sonra cihazı PC ye bağlayıp tekrar mi unlock ile başvuru yapın.

Bootloader kilidini açıp, yeni IMEI attırıp kullanabilirsiniz.

nedim001

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nedim
Cihazım
mi8 lite
Konular
0
Arkadaşlar merhaba redmi note 8 cihazım var blother kilidi actim şimdi bir tane daha aldım önceki kullandığım sim karti yeni redmi note 8 e taksam kilidi açsam sonra yeniden eski note 8 e hattımı taksam sıkıntı olur mu yada her sim karta bir mi hesabı mi oluşturuluyor

orhn200

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Herkese merhaba. Ben aranızda yeniyim, bir sorum olacaktı. İmei repair işlemi yapılmış Redmi Note 8 model telefonun bootloader kilidini açarsam imei silinir mi acaba?

hasancene

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Can
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Hocam temizleyici denen şeyi kullandım el alışkanlığı şimdi boşa mi beklemiş olacağım

Üst Alt