[Redmi Note 3/Pro] Miui 8 Developer Rom

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Uygulama kopyalama 3. Parti uygulamaları ile oluyordu zaten mesela paralel space ile. Neyse yinede iyidir

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gamzekal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Space X romunun sahibi ManhIT nin paylastigi rom(Redmi Note 3 Pro Bootlaoder Kilitli) eklenmistir.

TheMax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi Max Prime
Konular
19
Uygulama kopyalama 3. Parti uygulamaları ile oluyordu zaten mesela paralel space ile. Neyse yinede iyidir

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Haklisin dostum ama ona bakarsak 3. Parti uygulamalarla yapilmayan sey yok. Onrmli olan sisteme gomulu gelmesi. Ve tek tikla bu kadar basit bi sekilde halledebiliyor olmamiz. Yoksa yenilik adina hicbisey geldi diyemeyiz.

pronumber

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cenk
Cihazım
note 3 pro
Konular
1
-Clone App gerçekten müthiş birşey. 2 tane whatsapp 2 tane facebook açabiliyorsunuz :)
-Second Space olayıda güzel düşünülmüş Android L ile gelen kullanıcı değiştirmenin biraz daha gelişmişi diyebiliriz fakat yeni kısım oluşturduğumuzda telefon çok takılıyor (belkide bende böyledir)
Telefonun animasyonları daha bi güzel olmuş daha bi yumuşak geçişler falan. Bana tatlı geldi :)
Bildirim panelindeki kısayolların yanyana olmasını pek sevmedim ama zaten eski düzene alabiliyoruz ayarlardan. Yani isteyen bu şekilde tek sıra isteyen eskisi gibi kullanabilir.
-Hesap makinası EU romda yoktu sebebini bilmiyorum.
-Türkçeleşmesi gereken çok yer var daha.
-Son uygulamalar kısmı biraz değişmiş önizleme türünü değiştirme butonu gelmiş (önceden çimdikleme ve açma hareketiyle yaptığımız işlemin butonu) ve müzik çalar eklenmiş oraya oda güzel olmuş bence
-kamerada takılmalar var alfa olmasına veriyorum.
-kilit ekranında şekil çizerken ve navigasyonlara basarken telefon titriyor. bunu kapatamıyorsunuz. bu bug acilen düzeltilmezli.
-ve antutu testinden çok çok çok düşük bi puan aldım sebebini bilmiyorum ama birdaha test yapıcam.

genel olarak bakılırsa şimdi yüklemeye deymez. bikaç güncelleme gelsin buglar fixlensin ve tamamen türkçeleştirilsin öyle yükleyin derim.

en genel degerlendirme bu mesaj olduğu için alıntıladım.
bazı yazdığınız hataların çözümünden bahsedeyim;
- eğer sıfırdan formatlayıp en güncel versiyonu yüklerseniz hesap makinası geliyor geri.
-titremeyı kapatma işini şöyle yapacaksınız. önce cihazı ingilizce yapacaksınız, sonra ilgili menuden titreşimi kapatıp tekrar turkce yapacaksınız cihazı.

ayrıca belirteyim ki Bluetooth cok enerji tüketiyor. fix gelmeden çok çok lazım değilse açık kalacak şekilde kullanmayın. işiniz bitince kapatın.

gamzekal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Son 6.6.30 versiyonunu ekleyecegim.

gamzekal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
GLOBAL ROMLAR
Redmi Note 3 Pro (Snapdragon)
Fastboot
V6.6.30(1 Temmuz 2016)

karaca01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cumali
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
7
Arkadaşlar merhaba bendeki cihaz redmi note 3 pro boolader kilitli.. Ben bu romu indirecem fakat telefona nasıl ve hangi proğramla atacam lütfen bana yardımcı olurmusunuz

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Arkadaşlar merhaba bendeki cihaz redmi note 3 pro boolader kilitli.. Ben bu romu indirecem fakat telefona nasıl ve hangi proğramla atacam lütfen bana yardımcı olurmusunuz
Fastboot romu indirip mi flash ile kurmanız gerekli.

BeRKaN61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkan
Cihazım
redmi note 3
Konular
3
merhabalar. kurdum bugün romu.zaten telefonu da bugün satın aldım :)

parmak izin bazen çalışmıyor. telefon titriyor açılmak için ama açılmıyor. mecburi tuşla açıyorum.

şimdilik tek kusur bunu görebildim.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
merhabalar. kurdum bugün romu.zaten telefonu da bugün satın aldım :)

parmak izin bazen çalışmıyor. telefon titriyor açılmak için ama açılmıyor. mecburi tuşla açıyorum.

şimdilik tek kusur bunu görebildim.

Hocam parmak izini tanıtırken, parmağınızı hep aynı şekilde koymayın değişik şekillerde koyup taratın..

Üst Alt