Yardım Redmi Note 13 Pro Plus 5G Çin Versiyonu Cihazda ROM Değiştirme

halilcann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halil
Cihazım
redmi note9 pro
Konular
3
Merhabalar. Redmi Note 13 Pro plus 5G Çin versiyonu cihazım var. Cihazda MİUİ 14.0.1 Gllobal Rom yüklü. Fakat yapmış olduğum araştırmalar neticesinde yüklü yazılımın sahte olduğunu öğrendim. Cihaz YD. Şimdi sorum Bootloader kilidini açmadan bu cihaza Mi Flash tool veya Mi Phone Asistant ile resmi global veya Hindistan romu yükleyebilirmiyim. İnterntte bir kaç videoda yüklendiğini gördüm. Sizin düşünceleriniz neler. Bilgi ve tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim. Herkese iyi forumlar. Şimdiden teşekkür ederim.

aseyhmus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şeyhmus
Cihazım
Aydin
Konular
7
Merhabalar. Redmi Note 13 Pro plus 5G Çin versiyonu cihazım var. Cihazda MİUİ 14.0.1 Gllobal Rom yüklü. Fakat yapmış olduğum araştırmalar neticesinde yüklü yazılımın sahte olduğunu öğrendim. Cihaz YD. Şimdi sorum Bootloader kilidini açmadan bu cihaza Mi Flash tool veya Mi Phone Asistant ile resmi global veya Hindistan romu yükleyebilirmiyim. İnterntte bir kaç videoda yüklendiğini gördüm. Sizin düşünceleriniz neler. Bilgi ve tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim. Herkese iyi forumlar. Şimdiden teşekkür ederim.
Dostum sorunu çözdün mü aynı dert bende de var

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Bende aynı cihaza sahibim gerçekten anlamadığım şu neden cihazı satan kişiler fake rom değişikliğine yardımcı olmuyorlar. Bende fake rom vardı aynı sonra konuşma kaydetme vs özellikleri var onumu atayım global mi dendi hindistan romu olsun dedim sonra güncellemeler geldi ve telefonumda bulunan rom 1.0.4.0.UNOINXM.. Şuan hintdistan için verilen en son güncellemeyi aldım. Benim sorunum nfc çalışmaması yada çalışıyor ben beceremedim bl kilit için deneme yaptım ayın sonlarına doğru tarih verdi ben olmayacak diye tekrar ne yapmam gerek diye sordum gün verilmiş o tarih sonrası gel bakalım dendi. Tarihi bekliyorum sonrasında bakalım ne olacak..

Üst Alt