Yardım Redmi Note 13 Pro+ güncelleme yapamıyorum

bekir4444

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BEKİR YABAŞ
Cihazım
Xiaomi 14 pro
Konular
0
Nasıl yaptınız
Fake rom yüklü geldi geliştirici kilit açık görünüyor ama açık değil bilgisayar dan kontrol ettiğimizde rom yüklemeye çalıştım telefon kilitlendi main menu kaldı bulunduğum yerde iyi bir telefoncuya götürdüm orjinal çin romunu yükledi bir ay sonra gel kilit açalım global yükleyelim dedi

morfin01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enis
Cihazım
note 13 pro plu
Konular
0
Fake rom yüklü geldi geliştirici kilit açık görünüyor ama açık değil bilgisayar dan kontrol ettiğimizde rom yüklemeye çalıştım telefon kilitlendi main menu kaldı bulunduğum yerde iyi bir telefoncuya götürdüm orjinal çin romunu yükledi bir ay sonra gel kilit açalım global yükleyelim dedi
Ne kadar a mal olacak

bekir4444

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BEKİR YABAŞ
Cihazım
Xiaomi 14 pro
Konular
0
Şuan cihazın modeli ve sürümü ne gözüküyor, sertifikasyon hâla Çin mi
Evet çin normal güncelleme alıyor çalışmasınd hiçbir sıkıntı yok ilk geldiğinde fake rom yüklü ve kilit açıkmış gibi geldi ama kilit açık değildi telefoncu orjinal cin rom attı düzeldi

morfin01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enis
Cihazım
note 13 pro plu
Konular
0
Evet çin normal güncelleme alıyor çalışmasınd hiçbir sıkıntı yok ilk geldiğinde fake rom yüklü ve kilit açıkmış gibi geldi ama kilit açık değildi telefoncu orjinal cin rom attı düzeldi
Anlamadığım alırken direnç artı kayıt için 900 TL istiyorlardı ve güncelleme sıfırlama sorunsuz deniyordu, siz sadece kilit açmaya 2500 fazla değil mi sanki

bekir4444

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BEKİR YABAŞ
Cihazım
Xiaomi 14 pro
Konular
0
Anlamadığım alırken direnç artı kayıt için 900 TL istiyorlardı ve güncelleme sıfırlama sorunsuz deniyordu, siz sadece kilit açmaya 2500 fazla değil mi sanki
Aslında çok istiyorlar ama yapacak bir şey yok

bekir4444

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BEKİR YABAŞ
Cihazım
Xiaomi 14 pro
Konular
0
Redmi note 13 pro plus kilit açmadan direnç ile imeil atılan cihaz güncelleme alıyor dediler bootloader açılır mı onu merak ediyorum

Üst Alt