Yardım Redmi note 13 pro 5G recovery rom yükleme sonrası şebeke gitti

ferit.slck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferit
Cihazım
Note 13 pro 5G
Konular
7
Selamın aleyküm. Redmi note 13 pro 5G telefonumda fake rom var, bl kilidi açık gözüküyor ama açık değil bu yüzden fastboot üzerinden rom yükleyemiyorum. Recovery rom yüklemek istedim güncelleme paketinden indirmiş olduğum eu romu seçtim, güncellemeyi kabul etti her şey tamamlandı telefon yeniden başlatıldı ama güncelleme tamamlanamadı gibi bir uyarı verdi ve şebekem gitti. Ne yapacağımı bilmiyorum, modem dosyası yüklemek istiyorum da bl kilidi kapalı iken yüklenmiyor diye biliyorum. Ne yapmalıyım, bilen birileri yardım edebilir mi şebekem gitti?

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
104
Çin romu yükle bl başvurusu yap. 1 hafta idsre et o romla sonra istediğin romu yüklersin

ferit.slck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferit
Cihazım
Note 13 pro 5G
Konular
7
Çin romu yükle bl başvurusu yap. 1 hafta idsre et o romla sonra istediğin romu yüklersin
Çin romu yüklemeye çalıştım ama güncelleme doğrulanamıyor usb ile güncelleyin gibi bir uyarı veriyor, çoğu romda öyle hata veriyor. Telefonun kabul edeceği bir çin romu varsa linkini atabilir misiniz?

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
104
İsim filan değiştirerek yapıyorlar tam bilmiyorum sen zip paketi nasıl kabul ettirdin

ferit.slck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferit
Cihazım
Note 13 pro 5G
Konular
7
İsim filan değiştirerek yapıyorlar tam bilmiyorum sen zip paketi nasıl kabul ettirdin
Recovery rom indirdim, ayarlardan güncelleme paketi seçme kısmından indirdiğim roma bastım kabul etti, eu rom indirmiştim, şu an telefonun mevcut sürümü de TNREUXM

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
104
Recovery rom indirdim, ayarlardan güncelleme paketi seçme kısmından indirdiğim roma bastım kabul etti, eu rom indirmiştim, şu an telefonun mevcut sürümü de TNREUXM
Bu şekilde yap
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şebekenin gelip gelmemesini bilmiyorum ancak bu şekilde güncellemişler. Aynı cihazdan var kurcalamamak için zor tutuyorum kendimi

Son düzenleme:

ferit.slck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferit
Cihazım
Note 13 pro 5G
Konular
7
Bu şekilde yap

Şebekenin gelip gelmemesini bilmiyorum ancak bu şekilde güncellemişler. Aynı cihazdan var kurcalamamak için zor tutuyorum kendimi
Tamam denerim teşekkür ederim. Şebeke de gitti onu nasıl yapacağımı biliyor musunuz?

ferit.slck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferit
Cihazım
Note 13 pro 5G
Konular
7
Bu şekilde yap

Bu şekilde yap

HyperOS kurdum, çalıştı fakat şebeke hâlâ geri gelmedi. Modem dosyası kurularak bir şekilde şebeke geri getirilir de bunun için bl kilidinin açık olması gerekiyor mu tam bilmiyorum

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
104
HyperOS kurdum, çalıştı fakat şebeke hâlâ geri gelmedi. Modem dosyası kurularak bir şekilde şebeke geri getirilir de bunun için bl kilidinin açık olması gerekiyor mu tam bilmiyorum
O modem hatası kronik sanırım her cihazın kendi huyu var maalesef

Hindistan romundaki modem sorunsuzmus onu zipin içine atsan derleme sorunu olur mu bilmiyorum. denemen lazım. Non şeklindeki dosyayı. Yada direk hindistan romunu flashlamayi dene en kolayı. Olursa haber ver lütfen

Son düzenleme:

ferit.slck

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferit
Cihazım
Note 13 pro 5G
Konular
7
O modem hatası kronik sanırım her cihazın kendi huyu var maalesef

Hindistan romundaki modem sorunsuzmus onu zipin içine atsan derleme sorunu olur mu bilmiyorum. denemen lazım. Non şeklindeki dosyayı. Yada direk hindistan romunu flashlamayi dene en kolayı. Olursa haber ver lütfen
Başka ülkenin romunu yüklemeye çalışınca olmuyordu defalarca denedim, sadece eu rom kabul ediyordu. Telefonun kendi romu da eu sürümü zaten, bu yüzdendir diye düşünüyorum

Üst Alt