Soru Redmi note 13 pro 5g Hint modemi

sadecearda1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi note 13
Konular
2
Redmi note 13 pro 5g için Hint modemi dosyasi ve kurulumunu bilen varmi ?

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
Redmi note 13 pro 5g için Hint modemi dosyasi ve kurulumunu bilen varmi ?
Hocam mifirme gidin cihazın India fastboot romunu indirin herhangi bir sürüm farketmez (ben MIUI son sürümü flashladım güzel o) sonra minimal adb programını kurun hocam, yüklediğiniz romun içine arama kısmına non yazınca çıkar zaten ordaki non-hlos.bin dosyasını alıp masaüstüne kopyalıyoruz ordanda minimal adbyi başlatıp fastboot flash modem yazıyoruz ve masa üstündeki nonhlos dosyasını oraya sürükle bırak yapıyoruz hepsi okay olunca fastboot reboot yazıyoruz işlem bu kadar. Anlamadığınız/takıldığınız yeri sorun hocam bende aynı telefonu kullanıyorum.

sadecearda1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi note 13
Konular
2
Hocam mifirme gidin cihazın India fastboot romunu indirin herhangi bir sürüm farketmez (ben MIUI son sürümü flashladım güzel o) sonra minimal adb programını kurun hocam, yüklediğiniz romun içine arama kısmına non yazınca çıkar zaten ordaki non-hlos.bin dosyasını alıp masaüstüne kopyalıyoruz ordanda minimal adbyi başlatıp fastboot flash modem yazıyoruz ve masa üstündeki nonhlos dosyasını oraya sürükle bırak yapıyoruz hepsi okay olunca fastboot reboot yazıyoruz işlem bu kadar. Anlamadığınız/takıldığınız yeri sorun hocam bende aynı telefonu kullanıyorum.
Hocam son kısmı biraz daha acikliyici anlatirmisiniz telefonu fastboota alıp mı yapacaz

sadecearda1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi note 13
Konular
2

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
Hocam konularinizda hyperos varsa telefon brick olur demişsiniz şu anda telefonda eu rom var hyperos,un en son sürümü yüklü dediklerinizi yaparsam bı sorun cikarirmi
Hocam ben ordaki hocalarıma dayanarak yazmıştım. Çin modemini flashladım telefonda bozulmadık yer kalmadı bu konuda hiçbir yorum bulamadım bende bütün riskleri alarak tek tek denedim sorun çıkıyormu diye çıkmıyormuş. Dediğim gibi ama siz yinede fazla riske atmayın derim Hindistan MIUI son sürümü flashladığımda sıkıntı çıkmadı.

sadecearda1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi note 13
Konular
2
Hindistanin MIUI son sürümünün modemini dediğiniz gibi flashlarsam sıkıntı olmazmi yani

sadecearda1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi note 13
Konular
2
Yok hocam olmaz denendi onaylandı garantisi benim.
Hocam anladigima göre bunu indirip dediğiniz programı kurup acacam o ara teli fastboota alcam fastboot flash modem yazcam ve masa üstündeki nonhlos dosyasını oraya sürükle bırak yapıyoruz hepsi okay olunca fastboot reboot yapıyoruz dediğiniz yerde hepsi okay oluncadan kasdıgınız nedir ve fastboot reboot nedir hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yok hocam olmaz denendi onaylandı garantisi benim.
Hocam anladigima göre bunu indirip dediğiniz programı kurup acacam o ara teli fastboota alcam fastboot flash modem yazcam ve masa üstündeki nonhlos dosyasını oraya sürükle bırak yapıyoruz hepsi okay olunca fastboot reboot yapıyoruz dediğiniz yerde hepsi olay oluncadan kasdıgınız nedir ve fastboot reboot nedir hocam

Ekli dosyalar

• IMG_20240326_231246.jpg
    IMG_20240326_231246.jpg
    6,3 MB · Görüntüleme: 22

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
Hocam anladigima göre bunu indirip dediğiniz programı kurup acacam o ara teli fastboota alcam fastboot flash modem yazcam ve masa üstündeki nonhlos dosyasını oraya sürükle bırak yapıyoruz hepsi okay olunca fastboot reboot yapıyoruz dediğiniz yerde hepsi okay oluncadan kasdıgınız nedir ve fastboot reboot nedir hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam anladigima göre bunu indirip dediğiniz programı kurup acacam o ara teli fastboota alcam fastboot flash modem yazcam ve masa üstündeki nonhlos dosyasını oraya sürükle bırak yapıyoruz hepsi okay olunca fastboot reboot yapıyoruz dediğiniz yerde hepsi olay oluncadan kasdıgınız nedir ve fastboot reboot nedir hocam
816 ile başlayan bi altındakini indirin hocam veya 14.0.3 ü indirin siz bilirsiniz fark etmez, hepsi okay den kasıt işte yüklerken diyor flashing modem a okay felan hepsi okay olunca da yeni komut şeyi açıyor yazmanız için. Fastboot rebootu da modem yükledikten sonra kendi otomatik yeniden başlamaz rom yüklendikten sonraki gibi değildir bu yüzden cihazı fastboottan çıkarıp normal şekilde başlatmak için fastboot reboot yazarız hocam. Diğer dediklerinizin hepsi doğru ve dosyanın tam adı NON-HLOS.bin kafanız karışmasın.

Üst Alt