HyperOS Redmi Note 12 Pro / Pro+ HyperOS

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
Merhaba sayın forum üyeleri Redmi Note 12 Pro/Pro+ 5G (Ruby) modelleri için HyperOS 1

Global

Global Fastboot

Global 1.0.2.0 güncelleme paketi.

Global 1.0.2.0 Fastboot

AEA

AEA Fastboot

Endonezya Recovery

Endonezya Fastboot

Kore Recovery

Kore Fastboot

Hindistan Recovery 1.0.1.0

Hindistan Fastboot

Taiwan Recovery

Taiwan Fastboot

China Recovery

China Fastboot

China 1.0.4.0 Güncelleme Recovery

China 1.0.4.0 Güncelleme Fastboot

Türkiye Recovery

Rusya Recovery

Son düzenleme:

xRaven

Return My Queen
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali İmran
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
11
Bunları nasıl kurabiliriz

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
isim değiştirme yöntemi ile kuracaksınız hocam özelden yazarsanız yardımcı olurum ama imei vs varsa dikkat edin

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
isim değiştirme yöntemi ile kuracaksınız hocam özelden yazarsanız yardımcı olurum ama imei vs varsa dikkat edin
İsim değiştirme de güncelleme geçersiz sayılıyor, mi pilot romu, twrp üzerinden kurup, rom kurulum sonrası fabrika ayarlarına dönerek twrp yi de kaldırabilirsiniz.

niko_006

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nicat
Cihazım
Redmi note 8
Konular
7
İsim değiştirme de güncelleme geçersiz sayılıyor, mi pilot romu, twrp üzerinden kurup, rom kurulum sonrası fabrika ayarlarına dönerek twrp yi de kaldırabilirsiniz.
Twrp yok ki. Nasil kuralim? Yardimci ola bilirmisin? İki gundur ariyorum. Cmd ile kurmak ola biliyomi onu pek bilmiyorum. Ancaq resmi twrp yok. Bi defa twrp kurdum fakat android 12 destekliydi. Ben 13 kullaniyordum die hata verdi. Simdi android 13destekli var twrp. Hyperos android 14 oldugundan hata verecek dusunuyorum. Yardım edersen kurmak istiyorum recovery romu.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
Twrp yok ki. Nasil kuralim? Yardimci ola bilirmisin? İki gundur ariyorum. Cmd ile kurmak ola biliyomi onu pek bilmiyorum. Ancaq resmi twrp yok. Bi defa twrp kurdum fakat android 12 destekliydi. Ben 13 kullaniyordum die hata verdi. Simdi android 13destekli var twrp. Hyperos android 14 oldugundan hata verecek dusunuyorum. Yardım edersen kurmak istiyorum recovery romu.
13 destekli twrpyi kurun sonra twrp ile romu yükleyin twrp kalacaktır, onun haricin de twrp yi kaldırmak isterseniz de direkt olarak fabrika ayarlarına dönmeniz yeterli olacaktır.
Kolay gelsin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunları nasıl kurabiliriz
Twrp yükleyip kurabilirsiniz, dosyalar mi pilot sürümü.

Eğer akşam müsait olursam konuya detaylandırma yaparım, forum çin sürümünü kuran bir arkadaş vardı, onun konusundan feyz alabilirsiniz twrp rom kurulumu için 😊 Kolay gelsin.

drjacob

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dr jacob
Cihazım
...
Konular
25
Merhaba sayın forum üyeleri Redmi Note 12 Pro/Pro+ 5G (Ruby) modelleri için EEA ve Global Mi pilot test sürümü yayınlandı.

Global

EEA

Kolay gelsin iyi forumlar dilerim.
eline sağlık.

eucly79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yücel öz
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
6
isim değiştirme yöntemiyle kurdum, eea nın son sürümünü v14.12 indirip güncelleme ek seçeneklerden onu gösterdim sonra hyperos ile adını değiştirdim. twrp ya da başka bir şey yüklemedim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-27-15-17-26-800_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-01-27-15-17-26-800_com.android.settings.jpg
    183,9 KB · Görüntüleme: 129

xRaven

Return My Queen
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali İmran
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
11
13 destekli twrpyi kurun sonra twrp ile romu yükleyin twrp kalacaktır, onun haricin de twrp yi kaldırmak isterseniz de direkt olarak fabrika ayarlarına dönmeniz yeterli olacaktır.
Kolay gelsin

Eğer akşam müsait olursam konuya detaylandırma yaparım, forum çin sürümünü kuran bir arkadaş vardı, onun konusundan feyz alabilirsiniz twrp rom kurulumu için 😊 Kolay gelsin.

Kolay gelsin

hayır kuramazsınız bu cihazın twrp si yok özel olarak sadece root atmak için kodlanmış twrpler bulunuyor arkadaşın dediği gibi isim değiştirme yöntemi ile kurulum yaptım global romdayken global hyper os sürümünü kabul etmedi güncelleme eea sürümünü deneyince başarıyla kurdum fakat eu romun avantajlarından dolayı tekrar eu rom kurdum

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
sağolasın hocam teşekkür ederim 😊

hayır kuramazsınız bu cihazın twrp si yok özel olarak sadece root atmak için kodlanmış twrpler bulunuyor arkadaşın dediği gibi isim değiştirme yöntemi ile kurulum yaptım global romdayken global hyper os sürümünü kabul etmedi güncelleme eea sürümünü deneyince başarıyla kurdum fakat eu romun avantajlarından dolayı tekrar eu rom kurdum
Bir arkadaşın telefonuna ben twrp ile yükledim bir açıklar mısınız nasıl yüklenmez ?

isim değiştirme yöntemiyle kurdum, eea nın son sürümünü v14.12 indirip güncelleme ek seçeneklerden onu gösterdim sonra hyperos ile adını değiştirdim. twrp ya da başka bir şey yüklemedim.
Hayırlı olsun ben beğendim şahsi fikrim güzel değişimler yapmışlar hoşuma gitti ilerleyen zamanlar da daha da geliştirebilir o da olacaktır diye düşünüyorum 😊

Üst Alt