Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Hocam cihaz zaten MIUI 12 a11 çıktı. Bence a14 almayacak son güncellemesi a13 miui15 olacak. Sızıntılar MIUI 15 alacağını söylüyorlar ancak android 14 zor bence. Tabi bu işin bencesi bekleyip görmek gerek.
Redmi note 9 pro da MIUİ 11, A10 ile çıkmıştı ama 3 android güncellemesi alıp Android 13 yükseldi. Ve android 14 almayacak artık bu cihaz. Bu örneğe bakarsak Redmi note 10 pro da Android 14 ile 3.ve son android güncellemesini almış olacak.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Bütçeniz uygunsa Poco F5 öneririm Hocam
Türkiye fiyatı gereksiz pahalı. Yurtdışı olayını bu cihaz için araştırmadım. Yönlendireceğiniz referans olabileceğiniz biri varsa iletişime geçebilirim.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Türkiye fiyatı gereksiz pahalı. Yurtdışı olayını bu cihaz için araştırmadım. Yönlendireceğiniz referans olabileceğiniz biri varsa iletişime geçebilirim.
Türkiyede evet çok pahalı. Referans yok maalesef

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Bu kameralar çalışmamaya başlıyor ne yaparsan yap çalışmıyor servise göndermek gerekiyor bu problemleri görmemiş olamazsınız Öz abim bile Bu cihazı kullanıyor güncelleme sonrası ön kamera çalışmıyor rom attık aosp miui fark etmez çalışmadı kendimde kullandığım zamanlarda ön kamerada görüntülü konuşmak eziyetti youtube da en az bin tane video var
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

sweet_in yani bu cihazın hindistan versiyonlarında kamera sorunu vardı. Sonra güncelleme ile bu sorunu düzelttiler. Bir başka olay da yine modemle alakalı bir sorundu. Zamanında düzgün modem olmadığı için kamera mor, yeşil falan çekiyordu. Düzgün modemler çıkınca o sorun da ortadan kalktı. Çevremde benim gibi 2 yıldır bu cihazı kullanan insanlar var. Daha birinde kamera bozulması, ölmesi gibi bir sorun görmedim. Keza bende de bu sorun yok. İstisna olarak belki india cihazlarında vardır ama bu bahsettiğiniz sorun farklı bir şey gibi görünüyor hocam.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
sweet_in yani bu cihazın hindistan versiyonlarında kamera sorunu vardı. Sonra güncelleme ile bu sorunu düzelttiler. Bir başka olay da yine modemle alakalı bir sorundu. Zamanında düzgün modem olmadığı için kamera mor, yeşil falan çekiyordu. Düzgün modemler çıkınca o sorun da ortadan kalktı. Çevremde benim gibi 2 yıldır bu cihazı kullanan insanlar var. Daha birinde kamera bozulması, ölmesi gibi bir sorun görmedim. Keza bende de bu sorun yok. İstisna olarak belki india cihazlarında vardır ama bu bahsettiğiniz sorun farklı bir şey gibi görünüyor hocam.
Evet. Merdanov hocamın dediği videolara baktım da. Hepsi hindistan videoları. 🙂

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Evet. Merdanov hocamın dediği videolara baktım da. Hepsi hindistan videoları. 🙂
Aslında bunun tam cevabını sweet_in yani Note 10 Pro Max kullananlar vermeli diye düşünüyorum. Çünkü bu tip sorunlar genellikle india cihazlarda ortaya çıkıyor. Gerçi ben çevremde india cihaz kullanıp bu sorunu yaşayan da görmedim. Global cihazda zaten hiç görmedim

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Aslında bunun tam cevabını sweet_in yani Note 10 Pro Max kullananlar vermeli diye düşünüyorum. Çünkü bu tip sorunlar genellikle india cihazlarda ortaya çıkıyor. Gerçi ben çevremde india cihaz kullanıp bu sorunu yaşayan da görmedim. Global cihazda zaten hiç görmedim
Ben sweetin kullanıyorum böyle bir sorun yaşamadım ancak Merdanov hocam diyorsa rastgele söylememiştir diye düşünüyorum.

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Ben sweetin kullanıyorum böyle bir sorun yaşamadım ancak Merdanov hocam diyorsa rastgele söylememiştir diye düşünüyorum.
Her cihazda yok zaten ama bazı india cihazlarda belli ki bu sorun mevcut. Mesela bazı Note 10 Pro cihazlarında da normal kullanımda rom fark etmeksizin ısınma sorunu, derin uykuya geçmeme (boşta yüksek şarj tüketimi) gibi sorunlar meydana geliyor. Bu durum Note 10 Pro'ya özel bir durum da değil. Diğer modellerde de bu tip sorunlar yine kronik olmasa bile meydana gelebilir.

Üst Alt